PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331014}

Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon
7,9 305 916
ocen
7,9 10 1 305916
7,9 29
ocen krytyków
Jak wytresować smoka
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka

Mógłbym komplementować go na wszelkie możliwe sposoby a i tak nie przekazał bym tego ---- jak wielkie wrażenie wywarła na mnie ta bajka. Mam już sporo lat na karku i oglądanie filmów animowanych w moim wieku jest cokolwiek żenujące :-) jednak mimo to stanę na udeptanej ziemi do walki z każdym kto powie coś złego na Czkawkę lub :-) Szczerbatka. Arcydzieło animacji filmowej zarówno od strony historii jak i wykonania tej przepięknej opowieści. Nota 9,5 i to tylko dlatego że to animacja i nie godzi się stawiać na równi pracy komputera z grą aktorską ludzi.....

ocenił(a) film na 8
Jaberwoocky1

Żenujące? Weź przestań - to może zapomnijmy raz na zawsze, że byliśmy dziećmi i zaniechajmy rozwojowi wyobraźni i empatii.... nie wolno tak myśleć. Jako dorosły przynajmniej docenisz kunszt i zrozumiesz przekaz.
(wiem że post ma 7 lat) :D

AndcRew

Też nie znoszę takich ograniczeń narzucanych samemu sobie :) Od tego jest dorosłość, że możesz robić co chcesz. A jak ktoś nie może się wkręcić, to zawsze pozostaje oglądanie animacji z młodszymi, bądź własnymi dziećmi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones