PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118656}
4,6 16 498
ocen
4,6 10 1 16498
3,2 4
oceny krytyków
Janosik. Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Janosik. Prawdziwa historia

Reżyseria- Agnieszka Holland z córką Katarzyną Adamik- Czy ktoś poniesie konsekwencję zmarnowanych publicznych pieniędzy (z PISF - 2 000 000zł !) na tą żenadę filmową ? Budżet filmu to 22 270 000 zł ! Gdzie są te pieniądze ?

ocenił(a) film na 2
dragon31

też jestem ciekawa, na co je przeznaczyli .. film był beznadziejny, nawet do połowy nie wytrwałam :/

ocenił(a) film na 4
dragon31

Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w ostatnim czasie.

ocenił(a) film na 2
kubus_19

święta racja okropne badziewie

ocenił(a) film na 4
dragon31

Popieram. Ja też nie obejrzałem do końca a w przypadku polskich filmów jestem zazwyczaj pozytywnie nastawiony i oceniam zawsze +1 niż podobne filmy zachodnie.

dragon31

Zgadzam się! Nudny i miałki..:/

ocenił(a) film na 8
trusk

Film był bardzo dobry, nie wiem dlaczego tak go mieszacie z błotem...

ocenił(a) film na 2
dragon31

I tak to jest w Polsce. Wielka Holland załatwiła córce publiczne pieniądza, a ta zaserwowała nam taki kicz..... No ale z pewnością ładnie na nim zarobiła. Ten film można było nakręcić za mniejsze pieniądze i nie oszukiwać widzów historią Janosika, kinem przygodowym, tylko jasno powiedzieć, że jest to film nie dla szerokiej publiczności. Niezależnie jednak od autorskiej wizji - film po prostu jest słaby! Nie należy się uczyć kręcenia filmu z takim budżetem w Polsce - po prostu jest to niemoralne.

ocenił(a) film na 2
sungam

Dokładnie. To normalna bandyterka. Pewnie Hollandowa tylko część tej kwoty przeznaczyła na film a reszte najnormalniej ukradła!!! Złodziejka jedna!!!

ocenił(a) film na 1
sungam

Mi się zdaje ze nie o to chodzi ze słaby po prostu w Polsce istnieje jeden Janosik Marek Perepeczko :) i tyle i to było logiczne ze wielu ludzi będzie miało gdzieś tą produkcje :)

ocenił(a) film na 4
dragon31

coś w tym jest, ale popatrz, ile śmiecia robi się w Polsce za publiczne pieniądze - gorszego niż to. i jakoś w przypadku testosteronów i innych kacwawów nie słyszę takiego lamentu ;)

ocenił(a) film na 3
dragon31

poszło na gaże dla aktorów i stroje z "cepelii"

ocenił(a) film na 1
dragon31

Popieram, żenujący film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones