PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235965}
6,9 13 931
ocen
6,9 10 1 13931
5,7 3
oceny krytyków
Jasne błękitne okna
powrót do forum filmu Jasne błękitne okna

ten prymitywny zakalec ma 7/10?!!!!!

ocenił(a) film na 7
szatanzlasu

Czemu uważasz, że prymitywny zakalec?

Implant

Mówiąc wprost - dlatego, że mam gust i trochę się znam na kinie

szatanzlasu

wow, tak jak 99,9 % na filmwebie. o gustach się podobno nie dyskutuje.

szatanzlasu

Osobiście uważam, że ktoś kto się" zna " na kinie i "ma gust" ma wszelkie predyspozycje by odrobinę obszerniej napisać co nie podobało mu się w filmie. Powyższy wpis oznacza jedynie ignorancję i brak kultury językowej.

ocenił(a) film na 8
Margerita_1115

prawda o gustach lepiej nie dyskutować ale co Ci mogę powiedzieć "szataniezlasu" na pewno .... Na pewno masz wrodzoną wrażliwość ..... piły tarczowej .... Poza tym jeśli nie jesteś w stanie czegoś zrozumieć to nie jest prymitywne to czego nie możesz zrozumieć, tylko coś z Tobą jest nie tak ... Współczuję Twojej Żonie że ma w domu tak bezdusznego bezmózgowca i boję się pomyśleć jak wychowasz swoje dzieci .... sory za mocne słowa ale Ci się należało ....

ocenił(a) film na 7
user1529

zgadzam sie ale 8 nie dam tylko 7

ocenił(a) film na 9
szatanzlasu

to że nie jest w Twoim guście nie znaczy, że jest do bani..zresztą spór jest tu bezsensu, bo jak już inni pisali-o gustach się nie dyskutuje :)

ocenił(a) film na 9
szatanzlasu

liczyłem na poważną odpowiedź.... to że ktoś ma gust, to świadczy chociażby o tym, jakich słów używa, aby skrytykować to, co mu się podoba.

Pisząc o filmie: "ten prymitywny zakalec" wydajesz o sobie opinię nie do podważenia - małostkowy, słaby, prymitywny, i na kinie na pewno się nie znasz ;)

ocenił(a) film na 3
szatanzlasu

Kamień do szyi a nie film
Ledwie to obejrzałem zupełnie nie moje klimaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones