PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491042}

Jeździec znikąd

The Lone Ranger
6,6 124 888
ocen
6,6 10 1 124888
4,9 15
ocen krytyków
Jeździec znikąd
powrót do forum filmu Jeździec znikąd

Czy też mieliście wrażenie że większość filmu była kręcona na zielonym tle i źle zmontowana? Pociąg ma własną perspektywę, tło własną perspektywę i aktorzy własną. Jakoś się to kupy nie trzyma i wygląda jakby ktoś na prześcieradle za aktorami puszczał film. W wielu miejscach kolory nie pasują i strasznie to razi.

ocenił(a) film na 6
MCmagenta

Owszem. Wydawało się, że cały film łącznie ze scenami we wnętrzach był zrobiony w CGI, a nawet niektóre rekwizyty i kostiumy były w CGI. Ale należy pamiętać, że wymagania co do CGI mamy coraz większe. Skądinnąt przypomnijcie sobie jak ubogie w krajobrazy i dekoracje były dawniejsze westerny w porównaniu z tym.
Inna sprawa to przesyt. Przesyt we wszystkim.

ocenił(a) film na 6
MCmagenta

Nie, nie zauważyłem. Za to zauważyłem, że w Polsce w kraju w którym nie ma ani jednego wybitnego grafika komputerowego a cały przemysł efektów specjalnych leży, kwiczy i robi pod siebie, mamy 30 milionów internetowych speców od grafiki którzy mogliby poduczyć leszczy z hollywodu gdyby tylko tamci chcieli.

ocenił(a) film na 5
zarptak

Wreszcie ktoś o tym napisał. Przecież My Polacy znamy się na wszystkim czyli nie umiemy nic :) ehh

PATEX

Mów za siebie - ja widzę tak podstawowe błędy jakie są w tym filmie. Film sam w sobie jest fajny ale niedociągnięcia są bardzo widoczne i trzeba być mega ignorantem by tego nie zauważyć..

ocenił(a) film na 5
MCmagenta

Chodzi o to ,że cały czas krytykujemy. A nasz rodzime produkcje? Są błędy i będą. Cała ta ignorancja niby znawców jest irytująca. "Nie myli się ten kto nic nie robi"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones