PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428472}
4,4 25 294
oceny
4,4 10 1 25294
4,4 8
ocen krytyków
Jeż Jerzy
powrót do forum filmu Jeż Jerzy

najchętniej dałbym -10 ale nie ma takiej skali. Stanowczo nie polecam !

ocenił(a) film na 1
wirro

obejrzałam, ale we fragmentach. nie dałam rady tego przebrnąć. co za gniot!

ocenił(a) film na 4
jotwu

Pomysł na wykpienie naszych narodowych przywar jest na prawdę niezły, nawet jak na taką formę. Lecz przelanie tego na ekran i fabuła jaką się ogląda to już tylko śmiech z tych, którzy do tego się dołożyli. Gdyby nie ścieżka dźwiękowa, jedna z lepszych jaką od lat słyszałem w kinie polskim, udźwiękowienie, porządny dubbing, te przebłyski sarkazmu i forma rysunkowa jaką ''Jeżowi Jerzemu'' nadano, za nic w świecie nie dałbym tak ''wysokiej'' oceny. Ale wcale się nie dziwię, że wszyscy piszący na tej stronie posty, zaaplikowali tej animacji najniższe oceny.
pozdro

ocenił(a) film na 5
djrav77

Mnie podobała się głównie animacja postaci kobiet wygladaly super. Niektóre dowcipy były ok inne zaś były prymitywnie glupie. Podobała mi sie scena w ktorej dmuchane lale wywolaly panikę pokrywając całe niebo. Satyra na nasze spoleczeństwo-częściowo dobrze zrealizowana.'Tylko' ta glupia, nudna fabuła,wulgaryzmy, ciągle puszczanie bąków i ujeżdzanie wszystkiego co się rusza przez klona łacznie z puszczalstwem Yolki irytowały. To dosyc dużo XD

wirro

Zgadzam się! Ten film to jakieś nieporozumienie!

ocenił(a) film na 1
wirro

Gdyby film nie był dotowany przez rządowy PISF, ci ludzie zbankrutowaliby. Taki to gniot, finansowany z naszych pieniędzy.

ocenił(a) film na 1
wirro

Też jestem za. Filmik prostacki i bezsensownie wulgarny, dowcip niewyrafinowany rodem z najsłabszych kabaretów. Przesłanie ta produkcja jakieś tam ma, jak każda. Stos frazesów oblepiony wyświechtanymi żarcikami. Docelowym targetem JJ miały być chyba najgłupsze z najbardziej tępych gimbusów, twórcy się pomylili, aż tylu prostaków w PL nie ma, stąd tak niskie noty.

ocenił(a) film na 1
wirro

Najgorszy "film" jaki w życiu widziałam. Bezsensownie zmarnowane pieniądze....

użytkownik usunięty
mein_verein

Arcy dziadostwo nieporozumienie.

ocenił(a) film na 7

opór. mnie sie podoba

ocenił(a) film na 9
wirro

moim zdaniem też świetny, a to że ktoś nie rozumie czarnego, absurdalnego humoru to jego problem. Wspaniale sie bawiłem na tym filmie, sądzę że to polski niszczyciel Shreka xD

ocenił(a) film na 9
wirro

swietna animacja, jakies zastrzezenia ? prosze wymienic jedna lepsza rodzimą pełnometrażową produkcje ... humor prostacki może i tak ale ten film jest na podstawie komiksu w ktorym takowy występował(mnie smieszy - to nie jest Skąpiec Moliera), dubing bardzo dobry dialogi nie usypiaja łatwo przylegają do postaci....a co do wystawienia oceny 1 to brak szacunku dla ludzi ktorzy ten film zrobili ,

ocenił(a) film na 2
solitarius_lupus

swietna animacja, jakies zastrzezenia ?

Przecież animacja właśnie leży. Co do grafiki jest ok, nawet lepsza niż south-park, family guy lub inne produkcję ale animacja to już poniżej godności upaść się nie dało. Czasami wydawało się że muszę wciśnąć jakiś przycisk bo wyglądało jak jakaś platformówka z przed 10 lat. Tło a na nim nałożona postać i poruszającą się w zdłuż osi x albo y i to dobre przez dziesięc minut.

Jedyne co miało dobrego ten film to trailer. Rzeczywiście było kilka niezłych tekstów ale całość to była żenada i nuda. To był tak naprawdę trailer w którym między sceny wstawiono usypiającą reszte filmu. Nie wiem czy to była autoironia ale nie robi się beznadziejnego filmu do kina żeby wyśmiać że w tym kraju wszystko jest robione byle jak.

Ludzie mają rację wystawiając mu 1, bo się mu należało. Zwłaszcza że myślałem że rzeczywiście powstanie coś na miarę polskiego south-parku. Tutaj to nawet do ostatniego sezonu tego programu się nie umywa po prostu beznadzieja.

ocenił(a) film na 5
wirro

oj bez przesady. początek zapowiada się całkiem, całkiem! tylko nie wiem, po co robić groteskę z tego przerośniętego jeża, to raczej śmieszne nie było, raczej obleśne, przynajmniej dla mnie. film mógłby być lepszy, ale ode mnie plus z dubbing ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones