PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 168 849
ocen
7,5 10 1 168849
5,1 12
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Dobry Melodramat

ocenił(a) film na 7

Możliwe spoilery
Dobry film ,można powiedzieć o niespełnionej miłości, o lekceważeniu i niedocenianiu czegoś co mamy zaraz obok siebie.
Gdy jednak czasami uda nam się nagle to dostrzec , bywa już za późno.
Może nie do końca ten film jest o tym ,gdyż tu udało się im w pewnym sensie dojść po wielu latach do tego czego tak naprawdę w głębi serca pragnęli od samego początku ,jednak gdy to nastąpiło ,nie zdążyli się tym już zbyt długo nacieszyć.
Ciekawie przedstawiony Melodramat z urzekającą historią , choć moim zdaniem w prawdziwym życiu nie każdy ma i tak tyle szczęścia co Dexter i raczej kończy się to w połowie tego filmu gdy poznaje się drugą osobę a nieskończony czar miłości przeistacza się w dawne zmarnowane szanse , zmarnowane wspomnienia:)
Podobały mi się także słowa wypowiedziane pod koniec filmu przez Iana , ,które skierowane były do Dextera , chyba w końcu po tych słowach wdzięczności:), zrozumiał jakim był człowiekiem.
No cóż czasami ludzie uczą się przez całe życie i niczego nie rozumieją , tak zdecydowanie Dexter był szczęściarzem bo jednak zrozumiał to w miarę odpowiednim czasie.
Oceniając całokształt mocne 7.5/10.

Fireghost

rewelacyjny jak dla Mnie, dzięki niemu na prawdę uwierzyłam w miłość. historie takie się zdarzają..

ocenił(a) film na 7
olciaky

Nie słyszałem o takiej historii;p no ale być może , fakt faktem mnie też się podobał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones