PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526232}
4,6 741
ocen
4,6 10 1 741
Jedenaste: nie uciekaj
powrót do forum filmu Jedenaste: nie uciekaj

POLECAM!!!!

ocenił(a) film na 10

Naprawdę świetny film...daje do myślenia:)

Andreaaa

W zadnym wypadku nie jest to arcydzieło, typowy sredniak i plus za pomysł.

ocenił(a) film na 8
paprykowy

Tu się nie zgodzę. Uważam, że zasługuje na mocne 8 za klimat i grę psychologiczną, toczącą się między dwójką bohaterów.

ocenił(a) film na 7
zapatrzona_w_slonce

Także polecam ten film, daję do myślenia. Bardzo mnie ujął, lubię takie filmy psychologiczne. Mroczny wątek. Robert Wrzosek idealnie odgrywa rolę psychopaty. Na zakończenie utwór lecący w tle Coma - Spadam naprawdę idzie w nim odpłynąć. Polecam, dobre polskie kino.

ocenił(a) film na 5
LeXuS_92

według mnie RW wyszedł raczej na osiedlowego pozera niż psychopatę.

ocenił(a) film na 1
Andreaaa

No tak świetny film gdy się ma powiązania z autorami no i jakoś trzeba mu zrobić reklamę.
Niesmaczny zboczony gniot.

ocenił(a) film na 7
Andreaaa

Zgadzam sie! Film bardzo dobry! A takie "niedopowiedziane" zakonczenie jeszcze podnosi jego wartosc :) polecam

użytkownik usunięty
marison

"Jedenaste: nie uciekaj" to film, który daje do myślenia, choć jego tematyka nie należy do łatwych ani przyjemnych.

Mi osobiście pomysł bazowy kojarzył się z pewnym wątkiem występującym w..."V for Vendetta". Nie wiem czy pomysł zapożyczony, ale tak czy siak, wykorzystany w dobry sposób. Pomimo, że domyślałem, się o co tu tak naprawdę chodzi, film oglądałem ze sporym zaciekawieniem. No i zakończenie rzeczywiście dość zaskakujące (a myślałem, że będzie 'cukierkowo'). Za całość wystawiam "Jedenastce" ocenę 7/10.

ocenił(a) film na 10
Andreaaa

Cieszę się, że Robert Wrzosek oprócz zarabiania kasy w tandetnych serialikach (z czegoś trzeba życ) realizuje swoje bardziej ambitne projekty. Po obejrzeniu "Jedenaste...", aż zaczęłam wierzyc, że w naszej polskiej kinematografii można robic dobre filmy (bez mega kasy). Daję mocną 8 i polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones