PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285542}

Jedwab

Silk
6,3 14 372
oceny
6,3 10 1 14372
4,3 3
oceny krytyków
Jedwab
powrót do forum filmu Jedwab

Film mnie rozczarował

ocenił(a) film na 2

Piękne krajobrazy , nic poza tym .Totalne nieporozumienie.

ocenił(a) film na 4
jollla

to prawda. liczyłam na coś więcej, szczególnie że gra tam keira ale jak widac nie wszystko jest w stanie wynagrodzic fajna aktorka

jollla

dokładnie. nie wiem może "nie zrozumiałam jego głębokiej treści", ale mnie się nie podobał, nudny i tak w sumie nie wiadomo o czym..

ocenił(a) film na 6
Kedda

Ja czasami miałam wrażenie, że w tle jest plandeka..

Kedda

Nie wiadomo o czym?? Zlituj się... Jak niski iloraz inteligencji trzeba mieć, zeby nie zrozumiec tak prostego filmu?

sever

Nie bardzo podoba mi się to, że na filmwebie jeśli tylko ktoś ma inne zdanie to już się go zaczyna obrażać. MNIE się film nie podobał i może nie podkreśliłam tego wystarczająco w mojej poprzedniej wypowiedzi, ale wszystko co tam zawarłam było MOJĄ osobistą opinią. Jeżeli uważasz, że mam niski iloraz inteligencji no to cóż... nie znasz mnie, możesz mnie oceniać jak chcesz. Powiem Ci tylko, że spośród wielu pięknych filmów jakie widziałam, ten nie powala. Co do historii w nim przedstawionej to wiadomo, że łatwo zrozumieć o co chodzi, gorzej jednak zrozumieć "co autor miał na myśli". Mówiąc, że film jest nie wiadomo o czym bardziej chodziło mi o jego morał(?), myśl przewodnią.

Kedda

No wiec wlasnie o tym mowie. Przesłanie jest proste bo film opowiada o najprostszych ludzkich sprawach. Piszac ze go nie rozumiesz sama wystawiasz sobie swiadectwo. To ze ci sie film ci nie podobal to jedno (i nic mi do tego), ale to ze go nie rozumiesz to drugie...

sever

Nigdy nie napisałam, że go nie rozumiem. Myślisz pojęcia. Powiedziałam, że jest nie wiadomo o czym - jest pusty, wyblakły. Historia w nim zawarta miesza się z postronnymi wątkami.

Kedda

To ze piszesz ze film jest "niewiadomo o czym", swiadczy o tym ze go nie rozumiesz.
I z mojej strony EOT, bo najwyrazniej tez nie za bardzo rozumiesz o co chodzi w moich wypowiedziach.

sever

No to obydwoje się nie rozumiemy.

sever

Ja też go nie rozumiem ale to tylko na wgląd przez protoplastę

sever

Nie każdy jest tak inteligientny jak Ty i nie wszyscy muszą wszystko rozumieć tak jak ty. Tak samo nie wszyscy maja maturę i studia zapewne jak Ty. Protoplasta Protoplasta

ocenił(a) film na 10
jollla

Sorry ale jeśli ktos daje takim filmom ocenę "2" czyli "bardzo zły" musi być pustym człowiekiem bez serca i rozumu. Przepraszam ale nie rozumiem takiej oceny. Horror.

ocenił(a) film na 2
pcsik

Bardzo mi przykro że człowiek nie potrafi zrozumieć że każdy z nas ma inny gust. Czasem nasze gusta są zbiezne , czasem wręcz przeciwnie . Mnie osobiscie film się nie podobał i nie musisz koniecznie zrozumieć dlaczego , wystarczy że przyjmiesz do wiadomości że nie wszystkim podoba się to samo. Co do Twojej wypowiedzi o pustym człowieku bez serca i rozumu , niestety świadczy ona tylko o Tobie , o stopniu dojrzałości i tolerancji dla innych gustów filmowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones