PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 783
oceny
6,2 10 1 81783
4,9 7
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

nie tym razem. Ksiazka: straszna grafologia (okej, rozumiem, ze jesli 'nie umiesz sie rozliczyc z
rozstaniem - napisz ksiazke') , film: moge ogladac w nieskonczonosc (poki Liz nie poznaje Felipe -
drazni mnie Bardem jaki romantyczny kochanek). Zawsze, kiedy mi zle odpalam ten film.
Uduchowiony Franco, wloskie zarcie, polamana dusza Richarda z Teksasu zawsze do mnie
przemawiaja. Ambiwalentne uczucia. Ale generalnie przyjemne kino. Ksiazke zdecydowanie
odradzam.

ocenił(a) film na 3
marzeni

Grafologia w kryminalistyce – technika śledcza zwana ekspertyzą pismoznawczą polegająca na badaniu autentyczności pisma i ustalania tożsamości jego autora, bądź potwierdzenia lub wykluczenia osoby z kręgu podejrzanych.

Grafologia (psychologiczna analiza pisma) – dziedzina psychologii zajmująca się ustalaniem związków między grafizmem a dominantami osobowościowymi. Grafologia jako technika projekcyjna ma swoje naukowe podstawy w psychologii ekspresji i wyrazu


Źródło: Wikipedia

ocenił(a) film na 8
ulania

haha faktycznie! Wyglupilam sie strasznie. Chodzilo mi oczywiscie o grafomanie! :)

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones