PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544545}
6,7 201 777
ocen
6,7 10 1 201777
6,8 33
oceny krytyków
Jesteś Bogiem
powrót do forum filmu Jesteś Bogiem

taki powinien byc tytuł . Do tego powinien dostac orły w kategorii najlepsza rola pierwszoplanowa bo
tak właściwie nie schodził z planu (tego pierwszego) jak mozna było tego nie dopatrzeć w takiej
produkcji u puścić to w eter . Nie mam pojęcia

maciekb80

Zgadzam się całkowici! jak to jest możliwe, ze ten film z mikrofonkiem na pierwszym planie wszedł do kin?!

ocenił(a) film na 6
mangomango

i co ciekawe nigdzie żadnych krytycznych komentarzy , w ogóle zadnych komentarzy w tym temacie nikt nie popełnił co mnie totalnie zdumiewa

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Jak się nie wie, z jakiego źródełka ogląda film w necie to potem się płacze.
Google -> workprint.

ocenił(a) film na 6
RazorBMW

proszę cię. Wszystko sie wie .

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Tja, ogląda na strimach film lub kijowo opisana wstawkę, to potem narzekanie, było już z 10 takich tematów.


Blureje czy już nawet proste dvd w sieci a te męczą się z workprintem - a jeszcze do tego mają czelność narzekać nie wiedząc, o co chodzi :D

ocenił(a) film na 6
RazorBMW

ale jesteś

ocenił(a) film na 8
mangomango

Widać, że oglądałeś ten film "w kinie" ;] W finałowej wersji nie było takich kwiatków na ekranie ;) Pozdrawiam.

Einshaew

sorry ale moim zdaniem ŻADNA wersja nie powinna byc wypuszczona w takim stanie! A oglądałam tą wersje, która była puszczona na festiwalu w Gdynii!

ocenił(a) film na 6
mangomango

to prawda tym bardziej jesli jest robiony film na cześc cpuna , alkoholika , cudzołożnika itd (mowa wiadomo o kim ) Niestety autorytety skończyły sie nam i tego obraz widac.

ocenił(a) film na 8
mangomango

Say what? Ty widziałeś wersję z festiwalu w Gdyni (przez jedno i!) z mikrofonem na wierzchu, a ja widziałem wersję nie-festiwalową, która była bez takich błędów? ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones