PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544545}
6,7 201 619
ocen
6,7 10 1 201619
6,5 32
oceny krytyków
Jesteś Bogiem
powrót do forum filmu Jesteś Bogiem

Zrobili jestem bogiem tylko dlatego że magik skoczył. A tak na prawdę to marny raper, sam mam lepsze flow od niego :>
Prawdziwi artyści to rychu p i liroy to dla nich należą się laurki i filmy.

ocenił(a) film na 6
Bogdan4674

chyba Ci się coś w dupie po je ba ło dziecko.

ocenił(a) film na 6
Ferby

Dlaczego nazywasz mnie dzieckiem? Urodziłem się w latach 90, dokładnie 91 więc okres dziecięcy mam już dawno za sobą. skrytykowałem film ponieważ uważam, ze życiorys Magika nie jest czymś szczególnym ot zwykły narkoman, który targnął się na swoje życie bo miał słabą psychikę , dla mnie Peja to człowiek o wiele bardziej wartościowszy od tej całej Paktofoniki.

ocenił(a) film na 2
Bogdan4674

SPoko też za Magikiem jakoś nigdy szczególnie nie przepadałem. Szacun dla Paktofoniki, byli na dobrym poziomie. ALe ta całą spucha? I tak ajk mówisz Peja, jego całe życie plus to co osiągnął to dopiero scenarisuz by był.

ocenił(a) film na 6
Bogdan4674

Peja nie jet jakoś bardziej wartościowszy, prędzej Molesta, która pokazała co to uliczny rap.
Ale rozumiem, to prowo przecie.

Peja miał już swój film... Blokersi były jego trampoliną do sławy, bez Latkowskiego nie miałby już takiej pozycji i Na Legalu? nie schodziłoby tak, jak po premierze tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Bogdan4674

Jest film z peją, nazywa się "Blokersi"

ocenił(a) film na 4
Igur41

:-D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bogdan4674

zachowujesz się jak słaba kobieta żądająca seksu... :D zaczęło się od żądania, potem dawanie na lewo i prawo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones