PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548252}

Jestem Bogiem

Limitless
7,6 343 764
oceny
7,6 10 1 343764
6,3 21
ocen krytyków
Jestem Bogiem
powrót do forum filmu Jestem Bogiem

sceny seksu

użytkownik usunięty

chciałam zapytać czy w tym filmie jest sporo scen erotycznych i czy są one "mocne" ?

bardzo proszę o odpowiedź, z góry dzięki :D

ocenił(a) film na 9

Nie ma scen erotycznych.

ocenił(a) film na 10

a dlaczego pytasz (może też chodzi o zakres scen brutalnych, gdzie jest właściwie jedna przedłużająca się "bijatyka" z przeciąganiem się po krwawej podłodze przez parę minut)?

użytkownik usunięty
zjonizowany

Pytałam bo oglądałam z młodszą kuzynką, dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 7

Standardzik: Mogą się trzaskać po ryjach, ciąć, rozstrzeliwać, rozjeżdżać... ale jak pokażą w filmie cycek a nie daj buk scenę seksu! Jak tak można?!
Śmieszne ludziki:D

ocenił(a) film na 8
strzelec_

Lepiej, żeby dziecko zobaczyło sceny walki i później wytłumaczyć, że tak naprawdę dawno by się pozabijali lub coś w tym stylu, niżeli dziecko miałoby zobaczyć sceny erotyczne, bo z tego nie da się specjalnie wybrnąć.

ocenił(a) film na 7
Darek9410

Napisałem cały wywód na temat tego co myślę o takim spaczonym podejściu ale skasowałem bo przypomniało mi się, że to forum filmwebu a poza tym nie chce mi się z wami gadać:)
Mogę tylko współczuć skrzywienia psychiki, które jest tak powszechne, że prawie normalne:D Taki kraj...

strzelec_

Idąc twoim tokiem rozumowania filmy w ogóle nie powinny być przypisywane kategoriom wiekowym (nie tylko w Polsce tak jest, a ku twojemu zaskoczeniu - na całym świecie) typu +16, +18 itd. i nawet dzieci powinny oglądać filmy z mocnymi scenami erotycznymi. Jasne, że przemoc to coś złego zwłaszcza dla młodego i chłonnego umysłu, ale jak dobrze wyżej zauważono coś takiego da się wytłumaczyć a przemoc towarzyszy dzieciom od maleńkości - biją się z rodzeństwem, z dziećmi w piaskownicy jak grabki ktoś zabierze itd. Natomiast z seksem dzieci nie są w ogóle zaznajomione, nawet w najmniejszym stopniu - a że jest to dla małego dziecka sprawa trochę nie do pojęcia, no to się tego tematu unika i dawkuje wraz z wiekiem. Tak samo jest z tematem śmierci - tłumaczy się to tak aby dziecko zrozumiało (że ktoś poszedł do nieba itp.), a nie dosłownie, że ciało gnije pod ziemią, że jedzą je robaki itd. Nie trzeba długo myśleć, aby to pojąć.

Darek9410

Lekcja moralności :D Potem się dziwić, że wszyscy się zabijają.

Chciałobym zapytać, dlaczego tylu niby normalnych ludzi odpowiada na posty takich trolli? Mama Cię nie przytulała?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones