PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 482 610
ocen
7,5 10 1 482610
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

Zwykły serial

ocenił(a) film na 8

Znacie jakiś fajny serial gdzie ludzie po prostu chcą przeżyć w świecie post-apo? Jakiś serial gdzie nie ma jakiś nadzwyczajnych cudów oprócz zombie albo mutantów oczywiście i gdzie nie ma jakiejś wielkiej fabuły po prostu śledzenie postępów ludzi w tym jakże wspaniałym świecie.

ocenił(a) film na 10
Ironmovie2142

Kiedyś był taki dokumentalny na discovery, ale nie pamiętam nazwy ;x

ocenił(a) film na 8
Ironmovie2142

moze walking dead Ci sie spodoba.

ocenił(a) film na 8
Cibor325

Właśnie niedawno zacząłem oglądać ten serial i muszę powiedzieć że jest bardzo fajny.

ocenił(a) film na 8
Ironmovie2142

walking dead nie transmitują czasem na diskawerkach ?

ocenił(a) film na 8
Travelik

Nie na Discovery raczej nie puszczają seriali fabularnych tylko popularno naukowe i przyrodnicze. Walking Dead leci na FOXie

ocenił(a) film na 8
Ironmovie2142

Rozumiem rozumiem, kiedyś coś tam puszczali całkiem podobnego :)

ocenił(a) film na 8
Travelik

Może extranick wspominał właśnie o tym o czym ty myślałeś. :)

ocenił(a) film na 8
Ironmovie2142

Oglądałem parę odcinków tego na diskawerkach. Ludzie mięli grupę i musieli przeżyć i do tego też istniały inne grupy. Mniej więcej życie na tym co pozostało po katastrofie jakiejś ale też nazwa mi wyleciała z głowy ;D

ocenił(a) film na 7
Ironmovie2142

Proponuję serial JERICHO - może też cię wciągnie.

ocenił(a) film na 8
yarex12

Spoko zobaczę sobie, dzięki :)

Ironmovie2142

Zobacz sobie również Terra Nova. Tylko jeden sezon nakręcili ,ale może Ci podejdzie.

ocenił(a) film na 8
Solek69

Taaak widziałem reklamę tego w TV może być ciekawe.

Ironmovie2142

Ja polecam serial Survivors 2008. Powinien odpowiadać.:)

morganfriman

Ten program, o którym mówicie to The Colony - misja przetrwanie leciał na Discovery.
„Dziesięciu ochotników wkracza do Kolonii – stworzonego specjalnie na potrzeby programu, postapokaliptycznego świata – aby przekonać się, czy możliwe jest przetrwanie, a następnie odbudowanie ludzkiej cywilizacji po globalnym kataklizmie. Śmiałkowie, całkowicie odcięci od dotychczasowego życia i pozostawieni samym sobie w starej fabryce na przedmieściach Los Angeles, przez dziesięć tygodni zmagają się z kolejnymi wyzwaniami nowej rzeczywistości. Najpierw będą musieli zapewnić sobie schronienie i poczucie bezpieczeństwa, a także podstawowe środki do przeżycia: pożywienie oraz wodę pitną.”

ocenił(a) film na 10
Cibor325

Tak, The walking dead wymiata

Ironmovie2142

FALLING SKIES. Świetny serial, polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones