PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 482 610
ocen
7,5 10 1 482610
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

Wróciłem sobie ostatnio do "Jestem legendą". Jakże wielkie było moje zdziwienie podczas sceny gdzie Neville poluje za sarną szykując się do strzału, na sarnę napada lwica. Nie byłoby w tym nic dziwnego bo przecież to lwice polują a nie lwy :) Następne ujęcie, Neville wraca do samochodu, następuję oddalenie kamery i tak jakby specjalnie chciano zwrócić uwagę widza na billboard na jednym z budynków. A tam co? Wielki plakat BATMAN VS SUPERMAN :)) Identyczny jak ten promujący obecnie film. Pozdrawiam. Ciekawskich odsyłam do filmu 7:20

ocenił(a) film na 9
imcrude_filmweb

Dobre ! :)

imcrude_filmweb

Faktycznie, ciekawa sprawa.

użytkownik usunięty
imcrude_filmweb

Dokładnie to samo zauważyłem :)

ocenił(a) film na 5
imcrude_filmweb

Cytat z ciekawostek o filmie, a dokładnie z błędów:
"Fikcyjny film "Batman/Superman" był planowany na rok 2010 (plakat widziany podczas jednej z początkowych scen na Times Square) - jednakże - jeśli wszyscy byli albo zainfekowani albo zmarli trzy lata wcześniej nie miałby kto go tam umieścić."
Wychodzi więc na to, że po prostu ten film, jak i sam plakat był planowany już w momencie kręcenia "Jestem Legendą".

Surprajs

Masz rację zgadza się, tyle, że na tą informację natrafiłem już po seansie:)

ocenił(a) film na 5
imcrude_filmweb

Ja sam bym tego plakatu nie zauważył, gdybym nie przeczytał Twojego wątku przed obejrzeniem filmu. Niby oznaczony jako spoiler, ale książkę czytałem, to pomyślałem: "Co się może stać?" :D
A ciekawostki czytam już po seansie, bo błędów też nigdy sam z siebie nie widzę.

Surprajs

za pierwszym, drugim i trzecim razem też tego nie widziałem :D na wakacjach wróciłem sobie tuż po przejściu gry The Last of Us na ps4. Podobny klimat i tak to wyszło ;)

ocenił(a) film na 7
Surprajs

Jak można tego nie zauważyć? Znak Maca i BvS bił po oczach niemiłosiernie...

ocenił(a) film na 5
Juna_3

Aż włączyłem film jeszcze raz... Faktycznie, plakat jest dość duży, ale jakoś dałem radę ;)

ocenił(a) film na 9
imcrude_filmweb

tez to dostrzeglem, wielka reklama. film byl juz wtedy zapewne w planach

ocenił(a) film na 9
imcrude_filmweb

Zwróciłem uwagę na ten baner od razu . Jednak nie oglądałem obu filmów w kinach (i nie znałem tej chronologii) do dzisiaj .
Dzięki za info .

Prowadzę bardzo nudne życie więc nawet taka ciekawostka jest dla mnie odskocznią od mojej szarej egzystencji.

baszarteg_filmweb

Nie wiem czy sie nabijałaś czy nie :) musisz mi wybaczyć, gdybyśmy sie znali wtedy na pewno bym wiedział czy piszesz poważnie czy mnie trollujesz. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
imcrude_filmweb

W żadnym wypadku nie nabijałem się z ciebie .

Zaskoczyła mnie ta informacja .

Pozdrawiam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones