PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 482 422
oceny
7,5 10 1 482422
5,8 24
oceny krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

Warty obejrzenia?

ocenił(a) film na 4

Wczoraj skończyłam czytać książkę a z tego co widzę po zwiastunie to film bardzo różni się od powieści. Czy film jest wart obejrzenia?

ocenił(a) film na 10
iwona1912

Zdecydowanie tak. Książki nie czytałem, ale film mi się bardzo podobał.

extranick

To bardzo gorąco polecam książkę, świetna, może nawet zmieni Twoje spojrzenie na film;).

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Szkoda, że nie przeczytałem przed filmem. Nie lubię po obejrzeniu filmu, czytać książki, wolę odwrotną kolejność :) A powieść dużo różni się od ekranizacji ? Nie będzie po spoilerów ? ;)

extranick

Różnice są olbrzymie, szczegóły możesz poznać na mojej drugiej wypowiedzi adresowanej do iwony;).

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Trochę mnie nakręciłeś ;) Jak skończę 'Poza sezonem', to spróbuje to ogarnąć. Tylko nie jestem pewny czy w bibliotece to będzie :/

extranick

W prawie każdym sklepie jest do kupienia za grosze, ale zawsze w ostateczności jest jeszcze allegro;).

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Kupować to raczej nie będę, bo szkoda mi kasy ;) Jak nie będzie do wypożyczenia, to najwyżej ściągnę e-booka :)

extranick

Jak chcesz. Ja zawsze preferowałem klasyczne książki, można je wszędzie ze sobą zabrać, czytanie ich nie jest takie męczące dla oczu i po za tym fajnie móc postawić ją na swoją półkę z ulubionymi, przeczytanymi książkami;).

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Też wolę normalne, e-booki to w ostateczności. A jeśli miałbym wydać z 30 zł na książkę, którą miałbym przecztać tylko raz, to pewnie bym żałował ;)

ocenił(a) film na 3
iwona1912

Zdecydowanie nie. Książki nie czytałem, ale film mi się bardzo nie-podobał.

ocenił(a) film na 10
iwona1912

Ja książki nie czytałem ale obejrzałem ten film wczoraj i dziś się zastanawiam czy nie obejrzeć powtórki. Fajny film 10/10 z mojej strony

ocenił(a) film na 4
iwona1912

Nie ma co oglądać. Słabiutki film. Parę dobrych scen i to wszystko.

iwona1912

Film jako film jest dobry, ale jako ekranizacja genialnej książki... W zasadzi poza tytułem prawie nic nie łączy film z książką, w ogóle inny problem (nie ma wampirów, tylko cyfrowe mutanty- wygimnastykowane zombie), brak właściwie jakich kol wiek wątków z książki (poza poszukiwaniem lekarstwa), inni bohaterowie i zakończenie (powstały dwie wersje, ale obie pewnie mocno Cię rozczarują). Jeżeli bardzo spodobała Ci się książka, a filmy z lat 50/60 nie odstraszają Cię to gorąco polecam Ostatniego człowieka na Ziemi z genialnym Vincentem Price w roli głównej.

ocenił(a) film na 10
iwona1912

jeden z najlepszych, jakie oglądałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones