Warty obejrzenia?

ostatnia wypowiedź: adeczka16
iwona1912 iwona1912
ocena: 4

Wczoraj skończyłam czytać książkę a z tego co widzę po zwiastunie to film bardzo różni się od powieści. Czy film jest wart obejrzenia?

• extranick extranick
    ocena: 10

Zdecydowanie tak. Książki nie czytałem, ale film mi się bardzo podobał.

• szmyrgiel szmyrgiel

To bardzo gorąco polecam książkę, świetna, może nawet zmieni Twoje spojrzenie na film;).

• extranick extranick

Szkoda, że nie przeczytałem przed filmem. Nie lubię po obejrzeniu filmu, czytać książki, wolę odwrotną kolejność :) A powieść dużo różni się od ekranizacji ? Nie będzie po spoilerów ? ;)

• szmyrgiel szmyrgiel

Różnice są olbrzymie, szczegóły możesz poznać na mojej drugiej wypowiedzi adresowanej do iwony;).

• extranick extranick

Trochę mnie nakręciłeś ;) Jak skończę 'Poza sezonem', to spróbuje to ogarnąć. Tylko nie jestem pewny czy w bibliotece to będzie :/

• szmyrgiel szmyrgiel

W prawie każdym sklepie jest do kupienia za grosze, ale zawsze w ostateczności jest jeszcze allegro;).

• extranick extranick

Kupować to raczej nie będę, bo szkoda mi kasy ;) Jak nie będzie do wypożyczenia, to najwyżej ściągnę e-booka :)

• szmyrgiel szmyrgiel

Jak chcesz. Ja zawsze preferowałem klasyczne książki, można je wszędzie ze sobą zabrać, czytanie ich nie jest takie męczące dla oczu i po za tym fajnie móc postawić ją na swoją półkę z ulubionymi, przeczytanymi książkami;).

• extranick extranick

Też wolę normalne, e-booki to w ostateczności. A jeśli miałbym wydać z 30 zł na książkę, którą miałbym przecztać tylko raz, to pewnie bym żałował ;)

• Zygfryd666 Zygfryd666
    ocena: 3

Zdecydowanie nie. Książki nie czytałem, ale film mi się bardzo nie-podobał.

• WeAreOne WeAreOne

Ja książki nie czytałem ale obejrzałem ten film wczoraj i dziś się zastanawiam czy nie obejrzeć powtórki. Fajny film 10/10 z mojej strony

• Dal18 Dal18
    ocena: 4

Nie ma co oglądać. Słabiutki film. Parę dobrych scen i to wszystko.

• szmyrgiel szmyrgiel

Film jako film jest dobry, ale jako ekranizacja genialnej książki... W zasadzi poza tytułem prawie nic nie łączy film z książką, w ogóle inny problem (nie ma wampirów, tylko cyfrowe mutanty- wygimnastykowane zombie), brak właściwie jakich kol wiek wątków z książki (poza poszukiwaniem lekarstwa), inni bohaterowie i zakończenie (powstały dwie wersje, ale obie pewnie mocno Cię rozczarują). Jeżeli bardzo spodobała Ci się książka, a filmy z lat 50/60 nie odstraszają Cię to gorąco polecam Ostatniego człowieka na Ziemi z genialnym Vincentem Price w roli głównej.

• adeczka16 adeczka16

jeden z najlepszych, jakie oglądałam :)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true