PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 309
ocen
7,2 10 1 86309
7,2 31
ocen krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą

Obsada

ocenił(a) film na 8

Domyślam się że Pan Jakubik odgrywać będzie rolę Marchwickiego? Jeżeli fabuła będzie na tak wysokim poziomie co film dokumentalny to zapowiada się świetne kryminalne polskie kino.

mysia117

Raczej na 100% Jakubik zagra Marchwickiego. Wiążę duże nadzieje z tym filmem. Jak wyjdzie to czas pokaże.

ocenił(a) film na 7
perun_6

kilka dni temu miałam przyjemność rozmawiać z Arkiem Jakubikiem. opowiadał, o czym jest film, na ile bazuje na prawdziwych wydarzeniach, kogo przedstawia. tutaj możecie posłuchać i obejrzeć: www.sfera.umk.pl/25651/tofifest-2016-arkadiusz-jakubik/ - wiadomo, dlaczego znika nazwisko Marchwickiego

perun_6

Problem w tym, że Marchwicki został wrobiony i skazany na karę śmierci za nie swoje winy.

mysia117

Dzisiaj kręcili u mnie na Marysinie Wawerskim w Warszawie scenę do tego filmu. Przerobili pustostan na mieszkanie z lat 70. Wymieniali nawet okna.

ocenił(a) film na 8
Maxter69

Nie zrobiłeś żadnych fotek :( ?

ocenił(a) film na 7
mysia117

Nie sądzisz, że Mirosław Haniszewski jest bardziej podobny do Zbigniewa Marchwickiego? Być może Jakubik zagra jednego z braci.

ocenił(a) film na 7
kostek89

kilka dni temu miałam przyjemność rozmawiać z Arkiem Jakubikiem. opowiadał, o czym jest film, na ile bazuje na prawdziwych wydarzeniach, kogo przedstawia. tutaj możecie posłuchać i obejrzeć: www.sfera.umk.pl/25651/tofifest-2016-arkadiusz-jakubik/ - wiadomo, dlaczego znika nazwisko Marchwickiego

ocenił(a) film na 8
kostek89

też zauważyłam że Haniszewski jest bardzo podobny do Marchwickiego, ciekawe czy to przypadek czy celowy dobór reżysera a jednak gra inną rolę

ocenił(a) film na 7
mysia117

mozna cos wiecej o tym dokumencie? jakis link?

ocenił(a) film na 7
soglif3

Dokument z 1998 r. o tym samym tytule. Znajdziesz na YouTube...

ocenił(a) film na 7
drempels

Juz widzialem ale dzieki. Ale jest jeszcze jeden, ktorego nie widzialem. ktos? cos?

soglif3

Jest jeszcze "Anna i Wampir".
http://www.filmweb.pl/film/"Anna"+i+wampir-1981-3889

ocenił(a) film na 7
perun_6

mowa o dokumencie...ten to nawet chyba Brad Pitt ogladał..;)

soglif3

Nie znam innego dokumentu niż ten z 1998 roku, którego chyba Brad nie widział...

mysia117

http://filmpolski.pl/fp/index.php?film=1239078 To chyba w ogóle nie jest film o Marchwickim. JAkubik gra jakiegoś KAlickiego.

Andrzejek324

Przypuszczalnie zmienili nazwisko (ale nie wiem po co skoro to prawdziwego podejrzanego i tak jest wszystkim znane).

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

to jest film inspirowany sprawą Marchwickiego

Andrzejek324

Przecież to to samo.

ocenił(a) film na 7
mysia117

kilka dni temu miałam przyjemność rozmawiać z Arkiem Jakubikiem. opowiadał, o czym jest film, na ile bazuje na prawdziwych wydarzeniach, kogo przedstawia. tutaj możecie posłuchać i obejrzeć: www.sfera.umk.pl/25651/tofifest-2016-arkadiusz-jakubik/ - wiadomo, dlaczego znika nazwisko Marchwickiego

ocenił(a) film na 7
MartynAC_J

Dlaczego? Znasz Arka? Zostaniesz moja najlepsza kolezanka? :)

ocenił(a) film na 7
soglif3

proszę, moja rozmowa z nim: https://www.youtube.com/watch?v=2IPca3g5_Zk
o Wołyniu, Prostej historii o morderstwie i Jestem mordercą
http://www.movieway.pl/arkadiusz-jakubik-wywiad/

ocenił(a) film na 7
MartynAC_J

no ale dlaczego znika nazwisko Marchwickiego?

ocenił(a) film na 7
soglif3

czytałeś/słuchałeś?

ocenił(a) film na 7
MartynAC_J

strasznie cicho jest ten wywiad. teraz zajrzalem ale musze isc zaraz do pracy to moze w sobote obejrze na słuchawkach.

ocenił(a) film na 7
soglif3

jest dobrze, nie ma problemów z odbiorem. a do czytania nie trzeba dźwięku wcale :D to znaczy, że dublujesz pytanie, nie zapoznając się z podanym źródłem odpowiedzi na nie? ok (; przyjemnej roboty, zostaniemy najlepszymi kolegami innym razem!

ocenił(a) film na 7
MartynAC_J

Za kolegów dziekuje. Ja chcę mieć koleżankę.Czy Ty sie obraziłas??? ;)

ocenił(a) film na 7
soglif3

ale jakbym napisała "zostaniemy najlepszymi koleżankami", to też nie wypadłoby najfortunniej. pani może być panią premier czy panią minister, a pan już raczej panią ministrą niekoniecznie (; absolutnie - wciąż otwarta na nowe znajomości!

mysia117

Wystawiłeś ocenę 8 nie oglądając filmu??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones