PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450915}

Jestem na tak

Yes Man
7,0 212 772
oceny
7,0 10 1 212772
6,2 18
ocen krytyków
Jestem na tak
powrót do forum filmu Jestem na tak

Dałabym wiecej bo naprawde świetny jest ten film, jednak aktorka grająca
Allison (Zooey Deschanel ) całkowicie mnie odrzuca gdyz nie potrafi grać, i ma denerwujący pół śmiech, który używała
tak naprawde przez większość swej roli.

ocenił(a) film na 8
kinga_wysoczanska

Nie zgadzam się z Tobą, ale przecież o gustach się nie rozmawia...

ocenił(a) film na 8
kinga_wysoczanska

zgadzam się z kingą - denerwująca jest ta aktorka widziałem jeszcze inne jej filmy i stwierdzam że to beztalencie

ocenił(a) film na 7
sweetcherry_pl

Rodzinne. Jej siostra Emily Deschanel w serialu Kosći, na początku była irytująca ale po 8 czy 9 sezonach się przyzwyczaiłam.
Jednak co do Zooey, nie sądze żebym kiedykolwiek to zrobiła :/ Ładna dziewczyna- więc sie nie dziwie że weszła do showbiznesu :)

ocenił(a) film na 8
kinga_wysoczanska

Babskie gadanie :D Zooey, jej piosenka i scena z samobójcą robią ten pozytywny filmik . :)

ocenił(a) film na 7
Bhn

nie zgadzam się, różne zdania, różne poglądy itp

ocenił(a) film na 8
kinga_wysoczanska

urocza dziewczyna

ocenił(a) film na 9
kinga_wysoczanska

dużą zasługa klimatu tego filmu jest właśnie ta aktorka

ocenił(a) film na 8
kinga_wysoczanska

Haha a mnie właśnie w tym filmie ona nie uwiera :D chociaż zwykle psuje mi nieco film jak było to w przypadku "Most do Terabithii" czy "500 dni miłości"

kinga_wysoczanska

Co do tego jej sztucznego śmiechu to się zgodzę, bo jak go tylko usłyszałem już zaczął mnie irytować, ale ogólnie nie zagrała najgorzej. Raczej nie jest aktorką z najwyższej półki i świata Hollywood nigdy nie podbije, ale dało się ją oglądać, pasowała do tej roli.
Bardziej mnie momentami irytował Carrey z tymi jego debilnymi minami i przedziwnym, wręcz nienaturalnym poczuciem humoru, bo gdybym ja się tak zachowywał jak on w niektórych sytuacjach pewnie laska wzięłaby mnie za kompletnego ćwoka lub nawet psychola i więcej bym jej nie zobaczył.

ocenił(a) film na 8
kinga_wysoczanska

Właśnie ta aktorka sprawiła, że oceniam film wyżej niż powinienem. Jak dla mnie jest nietuzinkową i fascynującą osobą, a jej śmiech ani trochę mnie nie drażni. Jest dodatkową zachętą do oglądania jakiegokolwiek filmu w którym ma swoją rolę!

ocenił(a) film na 9
kinga_wysoczanska

Zgadzam się z Tobą w 100%. Carrey jak zwykle dał z siebie wszystko, miło się na niego patrzy, natomiast Zooey (która w innych filmach, moim zdaniem, nic wielkiego nie pokazała) nie umiała wykreować postaci Allison na tyle, abym ją polubiła. Irytowała mnie jej osoba i przy świetnym Jimie Carrey'u po prostu chowała się w kącie. Może gdyby w tej roli obsadzili inną aktorkę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones