PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538557}

Jestem numerem cztery

I Am Number Four
6,4 117 317
ocen
6,4 10 1 117317
4,2 6
ocen krytyków
Jestem numerem cztery
powrót do forum filmu Jestem numerem cztery

Witam chciałem się spytać czy będzie druga część filmu Jestem numerem cztery bo strasznie mi się spodobał ale fatalnie się skończył i mówili że bedą szukać innych numerów to nie wiem czy będą contynuować czy nie ?

ocenił(a) film na 9
sebusiak2

to prawda tez nie przepadam za taka koncowka i mam nadzieje ze bedzie nastepna czesc:)

ocenił(a) film na 10
sebusiak2

Na pewno wyjdzie. Film powstał na podstawie książki, a teraz ma wyjść w sierpniu 2 Tom. Co prawda film nie zarobił dużo kasy, ale wiadomo, że początki takie są np. takie hity jak : Spider-Man czy Harry Potter nie jestem pewien, ale myślę, że na premierze 1 części również dużo nie zarobili.Wracając do tematu, film zarobił 156.5 $ a na samą produkcje wydali 60 $, także kasa się zwróciła. Jestem dobrej myśli, że wyjdzie 2 cześć choć sam nie wiem jaki tytuł by nadali :) :P

ocenił(a) film na 6
moherbary

Proponuję tytuł "Jestem numerem pięć" ;)

kaiser101

Troche glupi tytul, bo numer 5 chyba nie zyje

ocenił(a) film na 4
MagisterOgierWisnia

Musi żyć, jeśli zabijają ich po kolei. Kontynuacja pewnie wyjdzie, a ja spodziewam się "Jestem numerem 4 II" i jakiś podtytuł...

ocenił(a) film na 6
Alix8484

film ma potencjał. czekam na kolejną odsłonę. co do tytułu, co za różnica... i tak nie ma wpływu na jakość filmu :)

ocenił(a) film na 7
pumsmajer

czekam z niecierpliwością na część drugą

Alix8484

Jeśli już to prędzej będzie to "Moc sześciorga" lub "Dziedzictwa Lorien: Moc sześciorga". W końcu jest to ekranizacja książki. Bohaterem głównym pierwszej części jest Numer cztery, z którego perspektywy prowadzona jest narracja. Inaczej jest w kolejnej części. Moc sześciorga opowiada losy Numeru 4, 6 i jeszcze jednej nowej bohaterki, a zatem "Jestem Numerem Cztery" byłoby fatalnym tytułem.

ocenił(a) film na 10
Alix8484

Numer 5 nie umarł, po prostu nie jest z loryjczykami i jest przeciwko nim, sprzymierzył się z mogami

Alix8484

Alix8484: Skoro 4 z 6 się spotkali czar chroniący prysł i mogą ich zabijać w dowolnej kolejności. Co nie zmienia faktu że 5 żyje. :D

ocenił(a) film na 10
MagisterOgierWisnia

Żyje. Nie żyje 1, 2 i 3. Aczkolwiek to nie zmienia faktu, że tytuł nie jest adekwatny. @kaiser101 chyba nie oglądałeś/aś filmu, skoro opowiadasz takie głupoty. Numery są ich indywidualnymi i nieodzownymi nazwami.

ocenił(a) film na 10
koneser_fw

UWAGA SPOJLER! nie żyje też ósmy! :D

MagisterOgierWisnia

żyje oni ich zabijają po kolei

ocenił(a) film na 7
MagisterOgierWisnia

Jak to nie żyje... sam widziałem jakiś film i tam bohater-robot krzyczał "Number Five is Alive!" ;D

MagisterOgierWisnia

przeczytajcie sobie książki , są świetne . Sama czytałam (+ dodatkowe książki) i teraz czekam na 5 tom . Jeśli 2 część wyjdzie to spoko ale nie liczyłabym na to .
Ps. numer 5 żyje , nie będę spoilerować bo to nie ma sensu chyba że ktoś chce to mogę napisać

ocenił(a) film na 9
BlueHipsta

ksiązka sie nazywa tak jak film ?? :)

Pandzia_23

tak, pierwsza część http://lubimyczytac.pl/ksiazka/86631/jestem-numerem-cztery, reszta serii ma inne tytuły + dodatkowe kartoteki które wyjaśniają niektóre sprawy :)

ocenił(a) film na 9
BlueHipsta

dzięki ;)

ocenił(a) film na 10
BlueHipsta

ja mogę zaspojlerować.... ósmy nie żyje, piąty to zdrajca, sara jest z samem, dziesiąta nie jest dziesiątą xDD

ocenił(a) film na 10
Pawlons

nie sara... szósta

BlueHipsta

BlueHipsta: Mogę spytać czy posiadasz wiedzę :P na temat wszystkich części po polsku?

JonSnow998

Czytałam wszystko (nawet kartoteki )ale hm dość dawno. masz pytania odnośnie książek? pytaj. postaram się odpowiedzieć :)

BlueHipsta

Czy są w formie pdf czy tylko papierowej?? i ile tego jest, bo gdzieś czytałem że nie wszystko jest dostępne. Niby 2 ostatnie części nie będą wydane w Polsce bo wydawca ma fanów w "głębokim poważaniu". Chciałbym się jakoś do tego dobrać :D

JonSnow998

czytam wszystko na papierze nie wiem jak z pdf ale może się by znalazło coś. 2 główne ostatnie części raczej nie będą po polsku plus większość kartotek, choć fani walczą o nie u innych wydawców. więc w sumie wszystkiego jest 11. Polecam kartoteki, są bardzo cienkie i uzupełniają całą historie

BlueHipsta

Mam nadzieję że coś wykombinuję w tym temacie. :) Dzięki wielkie BlueHipsta ;)

MagisterOgierWisnia

Do kaisera nie możliwe by numer 5nie żył bo jak było powiedziane na samym początku filmu ścigają i zabijają ich po kolei. No chyba że nie znasz cyferek. Wiec cie uświadamiam iż wg matematyki każdemu powszechnie znanej cyferki są poukładane w danej kolejności 1,2,3,4,5,6,7,8,9. Wiec sorki ale wróć do szkoły

ocenił(a) film na 7
kaiser101

Dobry:)

kaiser101

W sumie by pasowało bo główny bohater to nr 4 a dziewczyna która pojawiła się na końcu to chyba nr 6 więc najprawdopodobniej pierwszy nr który znajdą będzie numerem 5 ️

moherbary

To, że wyjdzie sequel, wcale nie jest takie pewne, decyzja nadal nie zapadła. Natomiast pewne jest wyjście drugiego tomu powieści, której tytuł to The Power of Six. Martwi mnie tylko, że jeżeli sequel powstałby na jego podstawie, to nie zobaczymy już w nim tak dużo Numeru Cztery, ponieważ książka podobno skupia się wokół Siódemki... No ale zobaczymy ;)

ocenił(a) film na 10
Oleva

Raczej szóstki :) Ale masz rację, czekamy ::)

ocenił(a) film na 10
Oleva

Różnie to bywa z ekranizacjami. Wystarczy przytoczyć Miecz Prawdy.

ocenił(a) film na 7
Adrios4795

No tak

moherbary

150$ ? przeciez to 10 biletow do kina...

moherbary

W samych Stanach film okazał się sporą klapą, bo przy budżecie ok. 60 mln$ zarobił zaledwie 55 mln$, a na świecie dodatkowe 89 mln$ co daje mu łącznie sumę 144 mln$, co jest przy tego typu filmie osiągnięciem żałosnym.

moherbary

O no nie wiem... Pierwsza część Harry'ego Pootera była, nie licząc ostatnich, najbardziej kasowa. Ze Spider-Manem było chyba podobnie. Ale mam nadzieje, że będzie kontynuacja. :)

moherbary

I am noumber four II
Jestem numerem cztery II

ocenił(a) film na 7
Kaaaaamil

To troche nas jest:)

ocenił(a) film na 5
moherbary

Lol. 1 część harryego pottera zajmuje 13 miejsce na liście najbardziej dochodowych filmów xd xd

ocenił(a) film na 7
Vanillia

Dzieci plus rodzice robią liczby

ocenił(a) film na 5
szwarer

Oczywiście. Jedak na Harry'ego chodziły rzesze ludzi. Nie tylko rodzice ze schedą.

ocenił(a) film na 7
Vanillia

No tak

ocenił(a) film na 7
sebusiak2

Bardzo przyjemny film!! Ba nawet bardzo mile się zaskoczyłam:D Więc też czekam na kontynuacje:D

ocenił(a) film na 9
LaraNotsil

Ja też czekam na kontynuacje . Film dobrze zrealizowany , efekty specjalne też spoko:-)

ocenił(a) film na 7
LaraNotsil

Fakt, spoko film

ocenił(a) film na 8
sebusiak2

nr 5 to chyba była ta dziewczyna ;p
ale mam nadzieje ze bd 2 cz.

Irys26

Irys tamta kolesia to Nr 6

Irys26

A numer 5 to facet (czytałem książkę)

sebusiak2

moim zdaniem 2 cześć będzie na podstawie powieści Jobie Hughes The Power of Six (August 23, 2011) która niedawno powstała myśle ze jakoś na w połowie zimy będzie 2 część pozdrowienia.

sebusiak2

Mam nadzieję, że będzie kolejna część. Bez większej ekscytacji, ale jestem ciekaw jak ta historia mogłaby się dalej rozwinąć. Jeżeli nie będzie kolejnej części zakończenie było bez sensu. Bo po co mieliby szukać kolejnych numerów skoro ni jak się nie dowiemy czy im się to udało czy nie?

sebusiak2

Oczywiście. Końcówka dała do myślenia. A poza tym film zdobył dużą popularność, a co za tym idzie - kasa. Producenci nie zrezygnowaliby z takiej szansy na dorobek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones