PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538557}

Jestem numerem cztery

I Am Number Four
6,4 117 312
ocen
6,4 10 1 117312
4,2 6
ocen krytyków
Jestem numerem cztery
powrót do forum filmu Jestem numerem cztery

druga część

ocenił(a) film na 7

film skończył sie tak, jakby miala powstac druga część. Wiadomo coś na ten temat.??

ocenił(a) film na 8
kosta15

Też bym chciała zobaczyć drugą część, ale chyba nie powstanie. Dlatego zostaje przeczytanie książki.

gwendolyn_98

Masz ladny nick pewnie wziety z kregu czarnoksieznika Morgan Rice

ocenił(a) film na 8
firestarter72

Dziękuje. Nie z innej książki.

gwendolyn_98

Pewnie z trylogii czasu... Błękit szafiru itp?

ocenił(a) film na 8
Marzkazd

Owszem, kiedyś uwielbiałam tą książkę.

kosta15

wiem ze ma powstac - ksiazki sa

ocenił(a) film na 7
kosta15

Bardzo prawdopodobne gdyż film przy koście $50 million zarobił w sumie $149,878,437 ale kiedy t nie wiadomo. :)

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

Ale chciałabym zobaczyć część drugą, bardzo fajny film :-)

nathalie34

skoro Ci sie podobał, z chęcią polecam kolejne tomy książek - wciągające ;)

ocenił(a) film na 8
chrupekk

Dzięki , :-)

nieznajomy43

A co to znaczy "przy koście"?

ocenił(a) film na 10
kosta15

A nie sądzicie że już trochę to za długo trwa? Już minęło dobre 3 lata od pierwszej części, a tu żadnej informacji czy plotki na temat kontynuacji. Osobiście liczę że ta powstanie druga część, bo końcówka na to wskazuje.

ocenił(a) film na 7
DavidsonShook

No myślę podobnie, ale nadal mam nadzieję :D

ocenił(a) film na 10
kosta15

D.J. Caruso wypowiadał się już na ten temat w sierpniu zeszłego roku i z tej wypowiedzi wynikało, że były rozmowy na ten temat z DreamWorks. Więc nadzieja umiera ostatnia :D

ocenił(a) film na 10
DavidsonShook

Od ostatniej części "Gwiezdnych wojen" do tej siódmej części, która wyszła w tym roku minęło 7 lat, a od 5 części "Rocky" do "Rocky Balboa" 16 lat, więc warto mieć nadal nadzieję, że szansa jakaś jeszcze jest, że wyjdzie 2 część :)

Izaaa_16

Z tego co wiem to najnowsza czyli 7 część sagi Star Wars jeszcze nie wyszła i z tego co mi wiadomo do ostatni oficjalny film z tej sagi wyszedł w 2005 roku ( Star Wars Revenge of the Sith ) a 2005-2015 to chyba jednak nie jest 7 lat tylko 10 .
Poza tym użyłaś takich filmów które są w pewien sposób legendarne dla kinematografii , dlatego disney od kiedy uzyskał prawa do Star Wars ma zaplanowane rozbudowanie obecnej sagi o 3 części , rozpoczęcie nowej trylogii i pera filmów poświęconych pojedynczym personom w uniwersum gwiezdnych wojen.
Co do Rockiego , pomimo tego że kilka lat temu , chyba w 2006 roku wyszła szósta część , teraz doczekamy się snip-offu czyli creed'a , tak samo jeżeli chodzi o terminatora który miał niedawno premierę , nowego rambo który jest zapowiedziany czy nowego Top-Guna. Te filmy to legendy z ikonami w rolach głównych , dlatego po tylu latach są kontynuowane , a film jestem numerem cztery jest z kategorii eragon czyli nie ruszać bo nie ma sensu. Film nie doczekał się kontynuacji bo był mocno średni , no i już się jej nie doczeka , jeżeli ktoś będzie chciał się tego podjąć to zbuduje tą serię od początku i znowu zacznie od pierwszej części.

ocenił(a) film na 4
Izaaa_16

Ta "16" w nicku to wiek? Ostatni Star Wars wyszedł w 2005 roku, nadchodzący ma wyjść w grudniu 2015. A Tobie wychodzi 7 lat różnicy? Interesujące.

ocenił(a) film na 6
kosta15

Oby nie. Patrząc na to jaki syf zrobili ze świetnej książki to mam nadzieję że nie powstaną kolejne części. Poza tym faktycznie już trochę późno, aktorzy nie mlodnieja i Pettyfer w ostatniej części (w USA wyszła 6 część książkowej serii a niedługo będzie 7) zamiast Czwartego gralby raczej ojca Sama XD

ocenił(a) film na 5
kosta15

https://en.wikipedia.org/wiki/Lorien_Legacies#The_Fate_of_Ten

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones