PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143923}

Jestem przy tobie

Main Hoon Na
7,6 9 321
ocen
7,6 10 1 9321
Jestem przy tobie
powrót do forum filmu Jestem przy tobie

Po kolejnym seansie uświadomiłam sobie, że bardzo lubię ten film, jest świetny! Polecam. :)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Dla mnie film rewelacyjny. Obejrzałam go dzisiaj i już trafił na listę moich ulubionych :) .

ocenił(a) film na 9
1pysia1

Film miałby u mnie 10/10 ale efekty specjalne jednak trochę nie te mimo że to jeden z moich ulubionych (chyba nawet bardziej niż Czasem słońce czasem deszcz )

ocenił(a) film na 7
crist333

U mnie film ma 1o właśnie dzięki lataniu na rowerze i walce z różnymi prędkościami :D

ocenił(a) film na 9
Ktoska_xD

Nie orientujesz sie czasem jaka to piosenka leci w tle jak Ram walczy na poddaszu na końcu filmu (niekiedy słychać jakby chór)

ocenił(a) film na 7
Ktoska_xD

damn, ja tez kocham ten film własnie za scene z rikszą:D

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Kiedy oglądałam go za pierwszym razem i tak średnio zwracałam uwagę, co się tam dzieje, nie za bardzo mi się spodobał. Za to za drugim razem był po prostu rewelacyjny!!! Ma ode mnie 10/10 plus dodanie do ulubionych ;)

ocenił(a) film na 8
_Summer_

według mnie najlepszy bollywood jaki powstał :) Myślę, że spodobałby się nawet tym, którzy są negatywnie nastawieni do hinduskiej kinematografii

ocenił(a) film na 9
_Summer_

ja również obejrzałam go kilka razy ;) od razu mi się spodobał, mimo naciąganych efektów specjalnych ;) ale było troszkę śmiechu, troszkę wzruszeń no i tych akcji :p ShahRukh świetnie wyglądał w tej pierwszej akcji w studio, jak i na końcu ;p uwielbiam SRK w mundurze... ;D
idę oglądać po raz "enty" ;D

_Summer_

Jak ten film się skończył?
Bo tak się złożyło, że nie mogłam obejrzeć końcówki

Vanessa100

Zobacz sama http://www.youtube.com/watch?v=wudPrIHuNAw z polskim lektorem! ;)

ocenił(a) film na 8
_Summer_

mnie sie od razu spodobal,jedynie piosenki przewijalam,bo byly malo ciekawe ,oprocz tej co byla na balu maturalnym,od razu odszukalam tytul na yt i dodalam go do playlisty :D. niektore efekty specjalne mocno przesadzone,ale te zwolnienia tempa walki po prostu duzy PLUS za to,i ciekawa fabula,przekonalam sie ze indie nie tylko produkuja filmy milosne dobre,ale tez sensacyjne :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones