PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716313}
6,6 27 581
ocen
6,6 10 1 27581
5,7 15
ocen krytyków
Jeziorak
powrót do forum filmu Jeziorak

8/10

ocenił(a) film na 8

dobry polski kryminał.
na plus:
-skandynawski klimat? (trzeba lubić)
-mało znani aktorzy
-brak karolaka, szyca i innych pseudo gwiadeczek
-fabuła
... itd

cezry

Brak wymienionych pseudo aktorów to zdecydowanie plus.Przekonałeś mnie do obejrzenia.
Skandynawskich filmów widziałem niewiele, ale mieszkam na północy Norwegii to może zrozumiem o co chodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cezry

Jeziorak jest świetny. I to nie jest skandynawski klimat, tylko u nas też jest tak szaro, buro i ludzie tacy, a nie inni. :)
Strasznie mi się podobają realistyczne filmy o polskiej policji, czyli Pitbull, Glina, Drogówka, Jeziorak...
Nasi niech się już nie rzucają na superprodukcje, bo ostatnie dwie udane to Ogniem i mieczem, oraz Pan Tadeusz. Później były takie filmy, że bolą zęby. Niech się biorą za to, co da się nakręcić z mniejszym budżetem. Realistyczne filmy o Polsce, to jest to co potrafimy robić. Te wszystkie Domy złe, Komorniki, Jacki Strongi, Obławy świetnie naszym reżyserom wychodzą.

ocenił(a) film na 7
cezry

Prawda, niezły film, ale niestety bez pudelkowych "bohaterów" skazany na zapomnienie w tzw szerszej opinii publicznej

cezry

Zgadzam się z autorem postu w 100%. Życzyłbym sobie wiecej takich filmów. Muzyka zachwyca, szkoda, że nie wydano soundtracka ;/.

ocenił(a) film na 8
cezry

Brak Karolaka

ocenił(a) film na 7
ignis_fatuus

Bonaszewski i Budnik to mało znani aktorzy?? Dla mnie malo znany jest Karolak, znam go z Kryminalnych i pudelkowych przepychanek z Wiolą Kołek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones