PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316686}
6,0 202 664
oceny
6,0 10 1 202664
3,2 16
ocen krytyków
Job, czyli ostatnia szara komórka
powrót do forum filmu Job, czyli ostatnia szara komórka

"Co za ch****j k**** , co za ch***** w domu siedź k*** gamoniu":D
Koleś idzie do kibla zagląda i "Ej przynieś aparat !"
Dobre uśmiałem się do łez polecam ten film dla rozluźnienia

Necronomicon

Najlepsza scena to jak gosc budzi sie rano i zaczyna nawijac po wegiersku.

ocenił(a) film na 3
CyboRKg

Najlepsza scena to napisy końcowe ;)

ocenił(a) film na 7
Trias

Napisy też fajne...

ocenił(a) film na 6
Necronomicon

Oglądałem dziś po latach (wydał mi się dużo lepszy). Jednak najlepsza scena (poza wejściami Pele'go) to Łukasz szukający biletu w koszu na śmieci.

ocenił(a) film na 4
kiosiarz

Tak, to byla jedna z nielicznych fajnych scen: ''I znowu mnie k...a zamkna!'' :)
Poza tym film uwazam za wyjatkowo slaby, ale dla zabicia czasu i bez zaglebiania sie w szczegoly mozna zobaczyc - ot, prosty humor niewysokich lotow, ale juz te tajemnicze (i niewyjasnione) fekalia mogli sobie darowac, ani to zabawne, ani potrzebne.

ocenił(a) film na 6
Hellyspring

podobnie jak dowcipy z brodą... ale może jak ktoś odnajdzie ten film w postapokaliptycznym świecie to właśnie przez takie gagi(?) uzna ten film za kultowy ;)

ocenił(a) film na 4
kiosiarz

No coz, nawet w ''Chlopaki nie placza'' nie obylo sie bez kupy, ale akurat tam w jakis sposob uzasadniony (nie kazdy moze byc synem Krola Sedesow!!) i to nawet zabawnie, a tu tak po prostu... z dupy. I niesmacznie.
Bez sensu.

ocenił(a) film na 6
Hellyspring

dokładnie. myślałem, że będzie coś w stylu kawału z pająkiem: - cześć; - cześć; - masz młotek?; - nie; - to cześć... (znasz?). no w każdym razie, jak już jesteśmy w temacie kupy, to mnie osobiście bawią produkcję śp. Z.F. Skurcz - było kilka momentów... pan Draska albo - zgubiłeś się? - nie, zesrałem się. a największy hc motyw z kupą w filmie to chyba Spud w Trainspotting. łomatko, proponuję zmienić temat albo przenieść "rozmowę" pod inny film. pozdrawiam ;)

Necronomicon

- Przez pomyłkę bilet wyrzuciłem. Znowu mnie k**wa zamkną.
Jedno z najlepszych nawiązań jakie w życiu widziałem xD
Jeszcze spoko było:
- Siostra Kierasa urodziła dziecko.
- A jak się nazywa?
- Nie wiedzą, jeszcze gadać nie umie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones