PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 130
ocen
7,6 10 1 277130
5,9 23
oceny krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

Podczas oglądania końcowych scen, wylałam morze łez, natomiast w samej fabule brakuje pewnych detali, które by ją
urozmaiciły. Momentami było według mnie nudno. W kwestii obsady na uznanie zasługuje z pewnością fenomenalny Anthony
Hopkins, bez którego film nie miałby takiego charakteru. Claire Forlani - śliczna, lecz nieszczególnie utalentowana aktorka,
jeśli chodzi o Brada Pitta nigdy nie byłam sympatyczką jego gry, choć nie mogę też go skrytykować. Odczucia mam mieszane,
moim zdaniem film nie jest porywający ale godny polecenia.

olson1708

no ale troche przynajmniej poryczałaś :)

ocenił(a) film na 7
maximus_

Zawsze mi się to zdarza, kiedy jeden z moich ulubionych aktorów umiera :) przeżywam, jakby działo się to naprawdę :D

olson1708

czyly integrujesz się z fabułą :)

ocenił(a) film na 7
maximus_

Na to wychodzi :D

ocenił(a) film na 7
olson1708

Jakich detali ?

ocenił(a) film na 7
Vopsie

Jakichś ciekawszych choćby drobnych epizodów, czegoś co mogłoby zwrócić uwagę widza, jakoś zaskoczyć. trochę wiało nudą, bo film jest drętwy. Wiem, że w dramacie nie należy spodziewać się zwrotów akcji, ale nie musi się też ciągnąć jak flaki z olejem..

olson1708

Hopkins był dobry w tym filmie ale gasł kiedy na scenie pojawiał się Brad i aktorka która grała Susan nie chodzi o ich gre aktorską ale o całą chemie jaka między nimi jest napięcie mimo ze sceny nie były jakoś specjalnie odważne. to mnie oczarowali uśmiechałam się do siebie jak jakaś głupia to było urocze i generalnie takie sceny mną zawładnęły że tak powiem, jedynie koniec mnie rozczarował:P

ocenił(a) film na 9
olson1708

Przed chwilą skończyłam oglądać. Pierwszy raz popłakałam się na filmie, a to znaczy, że naprawdę musiał być dobry. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones