PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124382}
6,6 95 789
ocen
6,6 10 1 95789
5,3 13
ocen krytyków
John Carter
powrót do forum filmu John Carter

Film jest słaby, kuleje tu reżyseria, posklejany jak wydzieranka przedszkolaka
mająca coś przypominać, aktorsko leży to strasznie, o scenariuszu można powiedzieć tyle ,że
ktoś postanowił go napisać i napisał- ot, chcieli jakiś scenariusz bo film robią; bohaterowie nie
mają charakterów, nie mówią- przemawiają; płycizna psychologiczna to już właściwie wzgórza a
oczywistość i tandeta niektórych scen aż kłuje po oczach.
Tyle, że o jakim filmie tu mowa?
Jak dla mnie, powiem szczerze, te wady wydawały się oczywiste przy tego typu produkcji.
Doskonale to wiedziałem a i tak film obejrzałem (usnąłem w trakcie, gdzieś pod koniec).
Chciałem zobaczyć coś właśnie tak oczywistego, słabego ,czysto- płytko rozrywkowego. Podoba
mi się pomysł, cywilizacja na Marsie, w pół dzika, w pół technologiczna dorzucimy do tego
jeszcze trochę magii i jazda; efekty specjalne spoko, potwory, ufo, niby tajemnice i mistyczność.
Wszystko z wielkim przymrużeniem oka.
Można było zrobić z tego lepszy film, można było, ale tak czy inaczej dziecko ,które we mnie siedzi
czuje się usatysfakcjonowane.

ocenił(a) film na 5
Incogitor

Ten film jest zrobiony be zładu i składu. Jak już było przez chwilę lepiej to znowu pojawiał się nieład w treści. W tym filmie zawodzi bardzo wiele (nawet zdjęcia) choć film kosztował ponoć dużo i dlatego że się nie zwróciło okrzyknięto go klapą. Ale zasługuję na takie miano. Miałem jeszcze wrażenie, że w pewnym momencie w filmie włączył się jakiś "akcelerator". Reżyser się chyba wystraszył że wyjdzie mu zbyt przydługawy film i strasznie przyśpieszył akcję opowiadania (nawet ujęcia stały się szybsze i krótsze), patos zamienił się w groteskę a moja ocena wylądowała na poziomie 5,5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones