PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718552}

Joy

6,4 77 583
oceny
6,4 10 1 77583
5,3 31
ocen krytyków
Joy
powrót do forum filmu Joy

Nie rozumiem dlaczego tyle osób jest już z góry nastawione negatywnie względem filmu. Osobiście jestem fanką O.Russela oraz tej trójki aktorów i z ciekawością oczekuję premiery u nas w kinach. :)

ocenił(a) film na 9
DidYouSayIt

Dziwisz się? Tu chodzi o nienawiść polaczków do Jennifer Lawrence. Jej strona na filmwebie to śmietnik i same wypociny, wylewanie żalów, bo oni zmarnowali sobie życie, a ktoś młody tyle osiągnął. Nie mają pretensji o trio Tim Burton/Johnny Depp/Helena Bohnam Carter, ale tutaj muszą też wylewać żale typu ALE JAK TO??? ZNOWU ONI???? NIE MAJĄ POMYSŁÓW NA AKTORÓW???

BozekVooDoo

Dokladnie. Takiego bolu dupy dawno nie widzialem. :D Zamiast wylewac zale na fw mogliby sie pouczyc i poprawic oceny w szkole. ; )

BozekVooDoo

ja osobiście bardzo lubię Jen, a trio które wspomniałeś nie trawię również. Ale bez przesady żeby ją pakować w prawie każdy film, bo już mi się szczerze mówiąc przejadła. Są inne fajne aktorki którym można by dać szansę, ale nie, bo przecież film z Jen to już reklama sama w sobie.

BlackRose58

Ja tam nie widze jej, ani w co drugim filmie, ani mnie nic w niej nie wkurza. Jedyne co może być wkurzające to ten duet jej i Bradleya Coopera. Cały czas razem grają, nie licząc Igrzysk na których sie wybiła.

BozekVooDoo

Ja uwielbiam ją, ponieważ świetnie zagrała Katniss. Nie da się jej nie lubić. Dlatego zawsze chętnie znów zobaczę ją na ekranie.

ocenił(a) film na 3
DidYouSayIt

Serio nie wiesz? Może dlatego, że film o kobiecie, która jest samotnie wychowująca matką dzieci, a w dodatku rewolucjonizuje świat, bo wymyśliła mopa (nie widziałam, parafrazuję cynicznie opis filmu:P ) nie wydaje się należeć do szczególnie ambitnych i bliskich (a przynajmniej szerszemu gronu odbiorców) tematów :D

ocenił(a) film na 3
Hela92

Masz szczęście, że nie widziałaś. Najgorszy film na jakim byłam w kinie w ciągu ostatnich kilku lat. Naiwny, nudny, scenariusz chyba został napisany na kolanie. Aktorstwo też nie zachwyca. Gdybym oglądała w domu przełączyłabym :/

ocenił(a) film na 3
KesiF

Aż tak źle? :P

KesiF

Nudny,przewidywalny, irytujący, w słodkim amerykańskim sosie.

KesiF

Zgadzam się z całą wypowiedzią. Film co najwyżej średni. A nominacja do Oscara dla Lawrence to jakiś słaby żart. Zagrała przyzwoicie, ale nie na poziomie oscarowym. O ile dzisiejsze Oscary reprezentują jakikolwiek poziom...

ocenił(a) film na 5
black91berry

Na temat Oscarów lepiej się nie wypowiadać bo patrząc co oni teraz wyprawiają to jest po prostu masakra...

ocenił(a) film na 3
black91berry

Obejrzałam: prawda, film fatalny. Lawrance to faktycznie hit gimbusów z Internetów, a nie aktorka, która zasługuje swoim warsztatem na szacunek :D

ocenił(a) film na 8
DidYouSayIt

Byłem nastawiony neutralnie. Fakt - może lekko uprzedzony do Jennifer, ale ogólnie byłem ciekawy, bo sam również jestem fanem O. Russella i tego "trójkącika" :)) I powiem, że nie żałuję seansu! To naprawdę niezłe, rozrywkowe kino. Dobrze pomyślane, zrobione i zagrane. Powiem więcej... O wiele lepsze od większości nominowanych w kategorii "film roku". Jak najbardziej polecam niezdecydowanym :))

ocenił(a) film na 5
DidYouSayIt

od kilku dni do pobrania. sredni film, przy ocenie tego filmu na 8 trzeba naprawde malo filmow w zyciu obejrzec.

ocenił(a) film na 5
stiffler1989

początek nudny ,środek spoko ,końcówka nudna

ocenił(a) film na 5
tomik2309

zgadzam się praktycznie w 100% ponieważ końcówka nie była aż tak nudna jak przewidywalna... spodziewałem się lepszego kina...

ocenił(a) film na 9
DidYouSayIt

Faktycznie.
To film o ludziach, którzy tworzą. I o świecie, który zrobi wszystko, żeby im się nie udało.

ocenił(a) film na 6
DidYouSayIt

No i cóż wyszło przeciętnie. Bardzo nierówny film pod względem sposobu przekazu. Ale trzeba zaznaczyć, że aktorstwo bardzo dobre, również Jennifer. Mam nawet wrażenie, że twórcom chodziło właśnie głównie o pokazanie trzech głównych aktorów, a nie za bardzo mieli pomysł na konwencję. Ale to oczywiście moje zdanie. Wracając do samego podejścia do filmu przed premierą, myślę, że wynika ze wcześniejszych przeciętnych ról Lawrence w najbardziej znanych Igrzyskach. Nie chodzi mi teraz, że źle zagrała, tylko, że role były po prostu słabe, bo filmy były co najwyżej przed przeciętne i nie wymagające wiele w kwestii aktorstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones