PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34782}

Julia wraca do domu

Julie Walking Home
6,4 2 097
ocen
6,4 10 1 2097
Julia wraca do domu
powrót do forum filmu Julia wraca do domu

zakończenie

ocenił(a) film na 7

Jak ten film się skończył. Mógłby mi ktoś jednym zdaniem napisać. :)

ocenił(a) film na 7
Karolina_24

Alexy przyjechał do Kanady, związał się z Julią i razem mieszkali. Julia pojechała do swojego ojca, a tam zastała tylko jego i
Nicole , okazało się, że jej mąż i syn są w szpitalu. Nicholasowi odnowił się rak. Do sali wszedł Alex, przyłożył mu ręce do klatki piersiowej i powiedział ze łzami w oczach, że są zimne. Potem pokazali scenę z domu, jak Nicholas, leżąc na łóżku gra w karty z siostrą(źle wyglądał, ale podobno dobrze się czuł), a Julie idzie do swojego męża, rozmawia z nim i śmieje się(czyt. wrócili do siebie). No, i tak właściwie bez zakończenia skończył się ten film:)

ocenił(a) film na 7
cabfor

Dziękuje bardzo :)

cabfor

zapomniałeś dodać, że Julia zaszła w ciąże z Alexijem, ale fakt film co najmniej dziwnie się skończył :|

ocenił(a) film na 5
camilla88

dziwnie się skończył i nie mam pojęcia jakie mam niby z niego wyciągnąć wnioski??

Karolina_24

Wybaczcie, że zacytuję innego użytkownika forum na imdb (elgab89), ale moim zdaniem to bardzo trafna wypowiedź:
"I personally liked the ending, and it is not by far a Hollywood one (thanks God!). It seems to me that it leaves doors open, for the watcher to decide on it. So, if you are an atheist, a non-believer, you will think that Alexei never had powers to begin with, if you are Christian you will see the sex scene as a sin, so, the logical explanation would be the lose of Alexei power - given by God. If you are Budhist - Karma will intervene - so you will gain something (Love) and lose something (healing power), both equally valuable to you. If you are just like me, you will see the irony of faith, the cheater becomes the cheated, the saint becomes a sinner, the unfaithful becomes the faithful. Also, if you are a pessimist, you will look for bad omens (crow) foretelling the death of the child and the end of a relationship. And the reverse, of course, in case you are an optimist: the crystals in the window - hope for the child recovery, the relationship between the two parents now being stronger than ever, and Alexei, somewhere in Russia, regaining his powers.
But the most important question that you should ask yourself is: why did you chose that ending? Because the answer to this will lead to who you are. And watching a movie, or reading a book, also - it is not about the story, but about how you relate to it, what do you learn from it. So, if you have chosen an ending, it is because it represents yourself."
Tak więc zakończenie filmu jest otwarte, i od naszego światopoglądu zależy, jak je rozumiemy i jak przewidyjemy dalsze losy bohaterów.

kosarz1311

wiesz ze nie wszyscy znaja angielski?

BloodyMaja

i mimo, że nie znaja to maja angolańskie nicki;)
ale zawsze można wcisnąć Google tłumacza

kama_2

pojedyńcze słowa to raczej wiele osób zna, poza tym mój nick odnosi się do Bloody Mary
zmieniłam tylko imię

ocenił(a) film na 5
kosarz1311

Świetnie powiedziane!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones