PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717250}

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jumanji: Welcome to the Jungle
6,6 102 611
ocen
6,6 10 1 102611
6,2 21
ocen krytyków
Jumanji: Przygoda w dżungli
powrót do forum filmu Jumanji: Przygoda w dżungli

Czytając wypowiedzi że co to za film i że Robin Williams się w grobie obraca .
Po pierwsze Jumanji 1 nie było jakimś wybitnym filmem a widziałem niedawno . Po prostu w tamtych czasach lata 90s jak byliśmy dzieciakami robiło wrażenie . Ale teraz w 2018 raczej nie . A Jumanji 2 to prosta fabuła ale są sceny bardzo śmieszne i fajnie się oglądało w kinie cała sala co jakiś czas się śmiała . Ja osobiście dawno się tak nie ubawiłem na filmie . A hejtami wielkich znawców kina się sugerować !! oni tylko uznają filmy jakieś mało budżetowe jakieś skandynawskie itp jak to na Hipstera przystało NIE DLA NICH TAKIE MASOWY G..NO ONI SĄ ponadto . pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
DonVitoWiciu

Zgadzam się w zupełności. Film super, nieźle się ubawiłam, ( te sceny z lekcją sikania i z podrywem rozłożyły mnie na łopatki), no i genialne role Dwane The Rock Johnson i Jacka Black. Słowem czekam na DVD ;)

ocenił(a) film na 8
DonVitoWiciu

100 proc racji, film był b. dobry luźne nawiązanie do oryginału w świeżej formie :)0

ocenił(a) film na 7
cocooma

Na całe szczęście było tylko luźne nawiązanie, nie było potrzeby dublować klasyka. Z przyjemnością się ogląda taką komedię przygodową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones