PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 555
ocen
6,8 10 1 259555
6,8 19
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

szkoda że nie powstanie J2 :<

ocenił(a) film na 8
3RNIO

to obejrzyj sobie ten film zathura kosmiczna z 2005 roku to jest coś podobnego :P

3RNIO

Moim zdaniem Zathura z 2005r. jest równie dobra jak nie lepsza od Jumanji.
Oba jednak oceniam na 7 gwiazdek.

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

Znacie jeszcze podobne filmy? Temat jakiejs 'szatanskiej' gry :p Ogladalem ta zathure i tez jest super : )

ocenił(a) film na 8
3RNIO

Szkoda mogli by nagrać teraz drugą cześć. Wtedy mieli już dobre efekty specjalne, to co dopiero teraz przy tak nowoczesnej technice.

3RNIO

Wypluj te słowa. Nie chcę by rynek sequelów DVD przypomniał sobie o tym filmie bo jeszcze go zniszczą niepotrzebnymi kontynuacjami.

ocenił(a) film na 9
crazy_race

nie mogli by tego zrobić to była by juz przesada ludzie filmowcy chcą tylko zarobic na przeróbkach filmów kontynuacjach i to mi sie wydaje chore co do tego filmu jest świetny to moje dzieciństwo mam do niego sentyment mogę go oglądać cały czas i mi sie nie znudzi to chyba o czymś świadczy Wiliams świetny aktor kolejna jego świetna rola ... .

ocenił(a) film na 8
lionel

A jednak...druga część powstała. Dobra heca, nie? Nie ma to jak poczytać czasem stare komentarze :D

ocenił(a) film na 7
3RNIO

No i wykrakałeś :(

3RNIO

Sam Jack Black potwierdził że zathura to to prawdziwe jumanji 2

3RNIO

Zathura to jumanji 2 nawet jack black to potwierdził

ocenił(a) film na 10
3RNIO

Powstało. Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones