PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765956}

Dżungla

Jungle
6,6 39 755
ocen
6,6 10 1 39755
5,5 4
oceny krytyków
Dżungla
powrót do forum filmu Dżungla

Czy ktoś wie o czym ten film będzie ?

ocenił(a) film na 9
djcoco

Na razie niewiele wiadomo na temat samej fabuły filmu. Jak podaje IMDb jest to historia podróżnika, który zgubił się w amazońskiej dżungli i musiał walczyć tam o przetrwanie. Swoje przeżycia i doświadczenia związane z tą wyprawą opisuje sam zainteresowany w książce pt Jungle. Powstał również dokument, który został wyemitowany na Discovery Channel - na dzień dzisiejszy to tyle co wiem :)

Śledzę karierę Daniela bardzo uważnie, więc chętnie podzielę się nowinkami dotyczącymi filmu, jak tylko się owe pojawią :)

RadAvoy

Jeżeli kojarzycie historyjkę ze szkolnych podręczników od angielskiego o Yossi Ghinsberg i jego podróży oraz zagubieniu się w lesie amazońskim, to będzie to film właśnie o tym :) Pełna fabuła jest opisana w książce "Lost in the jungle".

ocenił(a) film na 9
Flora_pro_activ

Szukam tej książki od dłuższego czasu i powoli tracę nadzieję, że ją w ogóle znajdę :-( Jeśli ktoś wie, gdzie ją znaleźć niech da znać, proszę

ocenił(a) film na 7
RadAvoy

A może być po angielsku? Jeśli tak, to polecam księgarnię BookDepository - wysyłka na cały świat gratis, więc tylko płacisz za książkę. Solidna firma - sprawdzona. Tu masz link do książki (4 dyszki, nie tak dużo):

https://www.bookdepository.com/Jungle-Yossi-Ghinsberg/9781849538824?ref=grid-vie w&qid=1509437313380&sr=1-1

ocenił(a) film na 9
FILioza

O w końcu się ktoś zlitował, dziękuję! ;-)

ocenił(a) film na 7
RadAvoy

Tylko sprawdź, bo z tego co widzę są dwa tytuły: "Jungle" i "Lost In The Jungle". Nie wiem czym się różnią. Tego drugiego tytułu akurat w tym momencie nie ma, ale jak jesteś nim zainteresowany to kliknij "Notify me" - poinformują Cię, jak się pojawi.

ocenił(a) film na 9
FILioza

Już moja w tym głowa. Zdążyłam się zorientować, że jest jakby kilka wersji ale ta "właściwa" jeśli mogę ją tak nazwać to ta która ma podtytuł A Harrowing Story of Survival in the Amazon czy jakoś tak Jeszcze raz dzięki

ocenił(a) film na 9
RadAvoy

Skończyłam książkę i jestem pod wrażeniem. Jak dla mnie rewelacyjna! Aż trudno uwierzyć, że Yossi to wszystko przeżył! (Film jednak nie był w stanie wszystkiego pokazać, niektóre rzeczy na prawdę byłyby prawdziwym wyzwaniem, by pokazać je realistycznie i w taki sposób, żeby widz uwierzył, że nic nie jest przerysowane)
Jeśli o film chodzi, to jak dla mnie to właśnie wstawki "z przeszłości" okazały się wyzwaniem, z którym nie do końca sobie poradzono. Piękne zdjęcia, rewelacyjny Daniel! Swoją drogą już chyba czas, żeby docenić go jako aktora ;)
Wracając do książki, niesamowita historia, bardzo wciągająca.
Jeżeli komuś spodobał się film, zaintrygowała go historia Yossiego Ghinsberga, niech sięgnie po nią.
Polecam gorąco! ;)

ocenił(a) film na 6
djcoco

Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami i powstał na podstawie wspomnień Yossiego Ghinsberga, który wraz z przyjaciółmi i przewodnikiem wybrał się na eksplorację amazońskiej dżungli. Przewodnik okazał się jednak być oszustem, co doprowadziło do tragicznych konsekwencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones