PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272177}

Juno

6,7 202 555
ocen
6,7 10 1 202555
7,5 34
oceny krytyków
Juno
powrót do forum filmu Juno

Skąd taka ocena?

ocenił(a) film na 5

Zastanawia dlaczego film został tak wysoko oceniony - był nudny i męczący. Nie było w nim ani
jednej śmiesznej sytuacji a po całości, nadal nie umiem stwierdzić gatunku. Na pewno nie
komedia i dramat, aczkolwiek dramatem można nazwać scenariusz i wykonanie tego szajsu.
Główna bohaterka była irytująca i wulgarna a nie jak to zamierzano - zabawna.
4/10

ocenił(a) film na 5
MrCreep

Popieram. Strata czasu. Dziwi tak wysoka ocena. Ten film był kręcony po to by pokazywać dzieciakom w liceach, że można bez żadnej odpowiedzialności uprawiać seks, a i nawet jak się trafi wpadka, to nie trzeba ciąży usuwać ! Przeraża przedmiotowe podejście do poczętego dziecka. Po napisach końcowych czułem niesmak...

ocenił(a) film na 8
yablonski

chyba właśnie o to chodzi w tym filmie aby pokazać jak dziecko zostało potraktowane przez młodocianych rodziców.

ocenił(a) film na 8
Erohoz

[uwaga spoiler]

co do końcówki filmu.. na pewno nie jest ona do końca happy endem, tyle że nie każdy jest na tyle wrażliwy (lub nie przeszedł tego samego) by choć trochę wczuć się w bohaterów :( . We mnie ta scena, gdy sobie grali na schodach, wywołała raczej refleksje nad ich przyszłością i tęsknotą za swoim dzieckiem. Na pewno nie chodziło w tym filmie o to, żeby pokazać dzieciakom, że w wieku 16 lat można sobie pobzykać i nie ponosić żadnych konsekwencji <,<

Po za tym jest jeszcze scena gdy Juno gada z ojcem. Pada tam kilka ważnych słów, np. że ludzie którzy czują do siebie prawdziwą miłość, nie zwracają uwagi na swoje wady.

Do tego dodam, że jako komedia nie wypada najgorzej. Kilka razy udało się mnie rozśmieszyć (może dlatego, że lubię ironię i sadystyczny, czasem trochę wulgarny humor ;p)

Jak dla ten film jest naprawdę godny uwagi i ocenianie go na mniej niż 7 wydaje mi się dziwne, ale oczywiście to kwestia gustu =]

daję 8 z <3

ocenił(a) film na 8
Ush

prawda! film był naprawdę dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones