PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1212}

Park Jurajski

Jurassic Park
7,0 333 947
ocen
7,0 10 1 333947
7,5 36
ocen krytyków
Park Jurajski
powrót do forum filmu Park Jurajski

Filmy z dinozaurami

ocenił(a) film na 10

Znacie może inne filmy o dinozaurach? Jeśli tak to wpisujcie jakie poznaliście, ja poznałem tylko takie:
- ,,Park Jurajski"
- ,,Zaginiony Świat: Park Jurajski"
- ,,Park Jurajski III"
- ,,King Kong"
- ,,Dinozaur"(to ten z Disney'a)

ocenił(a) film na 8
barszym53

Słyszałem też o:
- "The Land Of The Lost" (serial)
- seria "Wędrówki Z Dinozaurami" i inne tego typu produkcje dokumentalne i paradokumentalne
- "Epoka Lodowcowa 3"
- "Zaginiony Świat" na podstawie powieści Artura Conan Doyle'a
- "Dinozaury", film edukacyjny, akcja dzieje się w Muzeum Historii Naturalnej bodajże w Londynie, opis: chłopiec-uczeń odwiedza to muzeum, tam spotyka Lorda Richarda Owena, naukowca który wymyślił słowo "dinozaur". Dinozaury ogląda się w grafice 3D, której pełne efekty są widoczne przy użyciu okularów 3D. Ładna muzyka.

ocenił(a) film na 10
palma88

Filmów z dinozaurami jak mrówków. Ot, żeby zacząć tylko wymieniać:

- Milion lat przed naszą erą
- King Kong z czasów międzywojennych
- Bestia z głębokości 20.000 sążni
- Prehysteria, były bodajże 3 części (znana również jako Prehisteria)
- Carnosaur, kultowy w niektórych kręgach film gore, takoż 3 części + zmontowana z owych trzech (dosłownie) część czwarta, nazwana "Raptor"
- Raptor Island, sztuk dwie
- Podróż do wnętrza ziemi
- Wojownicze dinozaury (Adventures in dinosaur city)
- Super Mario Bros. - chociaż tutaj trochę naciągane, ponieważ jednak przedstawieni tam ludzie są potomkami dinozaurów, takoż wpisuję :)
- many, many more:)

No i oczywiście, patrząc okiem ewolucjonisty, to wszelkie filmy z udziałem (mniejszym lub większym) ptaków, są również filmami z dinozaurami:P jednak w takich wypowiedziach należy być ostrożnym, gdyż wtedy można równie dobrze rzec, że skoro tak, to wszystkie filmy z ludźmi przedstawiają tak naprawdę stada terapsydów:P

ocenił(a) film na 9
barszym53

był taki fil co mi ojciec wypożyczył jak miałam 6 lat nazywał się.....hmmmmm..."Pterodaktyl"....nie było on napewno on przeznaczony dla sześcio latków...ale ojciec w2iedział jak bardzooooo lubię oglądać filmy....

barszym53

przepraszam ze przeszkadzam , mam taki problem bo poszukuje 2 starych filmów o dinozaurach i nie znam tytułu wogóle.
jeden był mniej więcej o tym że :
na jakiejś wyspie żyli ludzie i na plaże wyrzuciło w krze lodu 2 dinozaury zamrożone....jeden z nich się pierwszy rozmroził i to był diplodok roślinożerny i on pomagał ludzią potem zaś drudi który się obudził był mięsożernym tyranozaurem i w końcowej walce tyranozaur zabił diplodoka ..

drugi zaś ten na którym mi najbardziej zalerzy to coś o tym ze ludzie mieli jakąś wyprawe w głąb ziemi ale to nie jest podróż do wnętrza ziemi, i na początku wyprawy napotkali już olbrzymiego tyranozaura który przez całą wyprawe ich ścigał w jednej ze scen pojawił się triceratops. ( zza jakiejś tamy kamiennej czy czegoś w tym stylu)tozwalił ją rogami i został zaatakowany przez tego tyranozaura (normalnie z logiki tyranozaur powinien ustąpić ale nie zrobił tego) został poraniony ale w końcu skręcił jakoś kark triceratopsowi i dalej ścigał ludzi.. niestety nie pamiętam tytułu a to są moje dwa ulubione filmy z dzieciństwa i bardzo mi zalerzy na ich znalezieniu jeśli ktoś miałby jakiś pomysł jakie to mogą być filmy to byłbym bARDZO WDZIĘCZNY ZA POMOC... BŁAGAM POMÓŻCIE

ocenił(a) film na 8
krzysztof_pl018

Dołączam się do prośby o tytuł tych filmów.

matti87

wiec tak ten drugi tytuł z tego co znalazłem to jest ostatnni dinozaur -The Last Dinosaur z 1977

pierwszy to Dinosaurus! z 1960

oba filmy ciekawe i dobrze zrobione a takze strasznie ciezkie do zlokalizowania na sieci trzeba w googlach szukac linków pozdrawiam

barszym53

był kiedyś jakiś film o bogatym dzieciaku, do którego przez przypadek trafiła grupka mini-dinozaurów. Te dinozaury chyba były fanami rodzynek:) kojarzy coś ktoś??

em71

To Prehisteria właśnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones