PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694666}

Justin Bieber: Believe

Justin Bieber's Believe
6,0 3 075
ocen
6,0 10 1 3075
Justin Bieber: Believe
powrót do forum filmu Justin Bieber: Believe

Emocjonalny

ocenił(a) film na 6

Nie jestem "Belieber" i nigdy nie byłam zagorzałą fanką Biebera, ale film bardzo mi się podobał. Obejrzałam zaledwie dwa dni po przypadkowym natrafieniu na pierwszy dokument opowiadający o tym muzyku: "Never say never", który sprawił że zainteresowałam się bardziej tym młodym kanadyjczykiem i jego życiem (choć nie potrafię właściwie wyjaśnić dlaczego tak nagle mnei to trafiło). Justin jako pracowity, fajny i utalentowany chłopak, a nie tylko będący na ustach wszystkich rozkapryszony celebryta. Zmieniłam podejście do jego osoby, jestem pełna podziwu i szacunku dla jego pracy.. I sceny koncertowe naprawdę świetne - co jak co, ale umiejętności zrobienia show odmówić mu nie można. :)

musiclife

Na mnie równiesz ten film zrobił ogromne wrażenie!!!
Zawsze uważałam że Justin to jednym słowem mówiąc głupek! po obejrzeniu tego filmu zaczęłam go szanować.
Myślę że nigdy nie będę jego fanką , ale to co robi i jak poświęca się dla swoich fanów jest nie do opisania!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
ola184

Faktycznie. Film robiony przez promotorów, żeby wycisnąć z niego ile jeszcze można. Przedstawianie młodego cyrkowca, śpiewającego przez komputer, jako dobrego i uczynnego chłopczyka.

ocenił(a) film na 2
ola184

Ja tam dalej tak uważam. A film jest tak tendencyjny i zakłamany, że zmusiłem się do oglądnięcia go do końca. Nigdy specjalnie nie lubiłem Biebera, bo umówmy się, chłopak nie grzeszy inteligencją, a to przekłada się na zachowania jego fanów. Myślałem jednak, że może ten film pokaże mi jakąś jego prywatną stronę, a okazało się, że jest to obraz, jak napisał użytkownik Abatoniki, robiony przez promotorów, czy tam producentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones