PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542745}

Jutro, jak wybuchnie wojna

Tomorrow, When the War Began
6,2 8 478
ocen
6,2 10 1 8478
Jutro, jak wybuchnie wojna
powrót do forum filmu Jutro, jak wybuchnie wojna

Film gender w całej okazałości. Kobiety odważne i wojownicze a faceci to dupy wołowe zdolne tylko do ucieczki zawsze i wszędzie. Tylko Grek trzyma fason. Jednym słowem dno i pięć metrów mułu.

ocenił(a) film na 6
azgard30


Uwaga spoiler






Nie było tak źle blondas dziewczyn nie ratował a dla psa mało co nie zginą :P.

ocenił(a) film na 4
zagniewanymlodociany

W sumie nie dziwię się, pies jest wierniejszy od dziewczyny :)

ocenił(a) film na 6
marcin8791

hehe co prawda to prawda

ocenił(a) film na 7
azgard30

Tak to jest jak się nie ogląda do końca.
Każdy jaja znalazł, ale i zapewne nieraz je zgubi i znajdzie ponownie, i znowu zgubi ... - zostało do zekranizowania 6 tomów wojennych + 3 tomy powojenne.

ocenił(a) film na 7
azgard30

Wy ... macie zawsze tak nasrane pod kopułką?
Choć patrząc na twoją ocenę, niby filmu"Głupi, głupszy ...", to jednak nie chodzi o skrajną-prawicowość tylko ogólnie o głupotę z twojej strony.

ocenił(a) film na 1
azgard30

Przyszedł jednak taki moment kiedy już nie zdzierżyłem i wyłączyłem ten koszmarek. zastanawiam się czemu ja tego gniota oglądałem tak długo prawie, jak mi później powiedziano, do końca. Córka pastora z wiecznym, podczas wojny, hasłem na ustach ...nie zabijaj, porąbany blondas ze swoim , ważniejszym niż wszystko, psem, dwie idiotki podejmujące się ważnej misji wojennej - wysadzenia mostu, prowadzą kretyńską rozmowę o wspaniałości całowania i zapominając, że lont trzeba czymś podpalić a to co mnie już dokładnie zdołowało to moment w którym blondyneczek siedzi z psem i ranna kumpelą i wyruszają do miasta, do szpitala, przez most, który dopiero co wysadzili - zapewne wpadli do rzeki i się utopili, życzyłbym tylko sobie by pies wyszedł z tego cało bo to przecież mądre zwierzę !? OJ ! OJ !!! NIEPOROZUMIENIE !!! 1/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

HEHEHE dobrze napisane. Ale ten most to chińczycy w 6 godzin naprawili. Bo w tyle czasu stawia się dzisiaj most przez rzekę więc luz. Pytaniem pozostaje po co go wysadzali skoro nowy można w kilka godzin odbudować a większość pojazdów militarnych do tego czasu przejedzie po dnie lub po powierzchni rzeki. C

ocenił(a) film na 1
zagniewanymlodociany

I tu się zgadzam !!! po prostu nie pomyślałem o tym, że Chińczycy są zdolni naprawić most w przeciągu 6-ciu godzin ?! ale jak oni pojechali to jeszcze Chińczycy nie zdążyli go odbudować w całości, no chyba że oni są na tyle genialni, że potrafią to zrobić w ciągu 4-ch godzin ???? Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Przecież most nie prowadził do miasta, tylko do portu. Miasto było po ich stronie przeprawy.

ocenił(a) film na 5
azgard30

Przeczytaj książkę. Najlepiej całą serię. I spróbuj sobie wyobrazić siebie na ich miejscu. Łatwo gadać "na sucho" jak to człowiek by się zachował w takiej a takiej sytuacji. Łatwo być bohaterem, kiedy nie trzeba wykazywać się odwagą.

A zarzuty o genderyzm przemilczę.

ocenił(a) film na 8
azgard30

Generalnie to tylko jeden ziomek spierniczał, ale za psa dałby się pokroić. Reszta gości spoko. Laski wcale jakieś wyrywne nie były, poza tą jedną brunetką, ale Ona byłą psychiczna, można było poznać po scenie z zaspanym wartownikiem. A takie porypane laski są pośród nas, nie tylko w filmie