PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 233
oceny
7,0 10 1 65233
6,2 16
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

Jeden z najpiękniejszych bondowskich tematów muzycznych z całej serii.

TintoBrass

Zgadzam się, świetnie zaśpiewane. Taka inauguracja filmu to czysta rozkosz. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Drowning_Man


https://www.youtube.com/watch?v=m5GYObGfqek
:-)

ocenił(a) film na 6
TintoBrass

Świetna piosenka i w dodatku jej treść znakomicie pasuje do filmu (wątek romansu Bonda i Paris Carver).

Stranger

To ciekawe co piszesz.
Przyznam że nigdy nie zgłębiałem tekstu bo bardzo słabo znam angielski.

ocenił(a) film na 8
TintoBrass

piosenka spiewana przec S.Crow ok, chociaz ja wole bardziej klasycna, bondowska Surrender - byla na napisach koncowych. i w ogle muzyka w tym bondzie to majstersztyk, szkoda ze zwykle zagluszana przez efekty dzwiekowe

TintoBrass

Tak! Gdybym miał wybrać jedną piosenkę z emitowanych na początku Bonda, to tę wybrałbym jako moją ulubioną. Nie tylko współgra z tonacją Bonda (ma w sobie coś z napiętego łuku, coś przyczajonego), ale udowadnia, że niekoniecznie wielkie głosy (jak Tiny Turner lub Adele), ale te niestosujące mocy i skali mogą wyrazić wielkie rzeczy w muzyce. To jest doskonała piosenka! Idealnie zresztą ukazuje wielki talent Sheryl Crow, jest jak otwarta brama do jej twórczości, do wspaniałych piosenek, jak "Run,baby,run", "The first cut is the deepest", "Sweet child o'mine".

ocenił(a) film na 7
TintoBrass

W ogóle piosenki z lat 90-tych to złoto! Goldeneye, Tomorrow Never Dies i The World Is Not Enough to jak dla mnie chyba najlepsze utwory z serii. Hipnotyzujące.

TintoBrass

Ogólnie w bondach te intra są lepsze niż reszta filmu :)

ocenił(a) film na 9
TintoBrass

Z pewnością najbardziej sexy!
https://www.youtube.com/watch?v=2BxTwJtpGYA
Sheryl w golfie to jest to!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones