PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 249
ocen
7,0 10 1 65249
6,2 16
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

dla mnie bond ideal. jesli mozna powiedziec to o jakims filmie z oficjalnje serii to wlasnie o tym:) idealny bondowski swiat:) poczatek - szybko akcja, napiecie, Bonda widzimy tak jak powinnismy go wiedziec na poczatku jako ,,komandosa ubrudzonego":) nie od razu eleganckiego jak np w swiecie z 1999 roku:) na kazdym kroku charaktersytyczna muzyczka z Dr No. czy to podczas akcji, czy podczas np jak jedzie samochodem. po szybkiej akcji na poczatku, tresciwej, dynamicznej od razu bach : czarny charakter, jego sluga, demoniczny plan na szeroka skale:) szybka rozmowa z M - konkretna misja - czas 48 godzin:), flircik z Many Penny:) zarcik z Q:) gadzety normlane bez bajerow : komoreczka z laserem, samochod zdalnie sterowany:) caly czas muzyczka Bondowska:) pod mucha na bankiecie Bond:) starcie slowne z Carverem:) pierwsza potyczka:) martini wczesniej:) szyk i elegancja:) juz pozniej caly czas akcje pod krawatem w garniturku:) to co Bondowskie, nie jak jakis lump, tylko elegancko z gracja:) totalna rozwalka w miejscach publicznych!!! hamburg, pozniej azja:) totalne zniszczenie w stylu Bonda:) na marginesie nie przychrzaniajcie sie do sceny z motorem:) co od niej chcecie?:) z polotem na luzie:) pozatym tworzac ten odcinek tworcy wiedzili ze bedzie porownywany do GoldenEye:) dlatego chcieli Bonda umiejscowic w zuplenie odslonietym jakims srodku lokomocji:) tak jak w golden byl czolg kilkutonowy tak w jutro chcieli zupelnie cos innego pokazac:) stad pomysl na motor:) super udany:) caly czas pelno muzyczki bondowskiej:) galeria postaci : carver, ten niemiec - ,,wierny zolnierz", kauffman, Gupta, jakis tam podwykonawca tego niemca, amerkanin z GoldenEye ten z CIA- fajny smaczek jak sie pojawia na tym lotniskowcu:) final:) totalna strzelanina, totalna rozwałka:) dla mnie Bond ideał :) a na koniec dodam : przez wiele lat mialem wewnetrzne rozdarcie : ktory bond lepszy :) goldeneye czy jutro:) od paru lat kiedy juz te bondy dwa okrzeply o dlugosc ,,lokcia" wygralo jutro:) mimo ze chyle czola przed golden:) ale dlugie lata mialem dylemat:) zaden wczesniejszy Bond jak i pozniejszy nie dorownuje ,,jutro nie umiera nigdy" z 1997 roku :) chodz uwielbiam cala serie:) OFICJALNA oczywiscie, wyprodukowana przez rodzine Borccoli:). nie toleruj zadnych podróbek/podrubek:) z poza 22 oficjalnych Bondow:) i jak cyytam w programie tv tych pismakow, powielajacyh teksty, ze ten film jest najslabszy to mnie krew zalew:)))

krzychu_k2

no i ,,Goldfinger" i ,,Zabojczy widok" :) Max Zorin najlepszy przeciwnik Bonda:) zawsze usmiechniety:) nawet gdy spadal z mostu:) zabojcze:)

ocenił(a) film na 9
krzychu_k2

Zgadzam się w 100% jak dla mnie jeden z najlepszych Bondów, po prostu majstersztyk !!!!

ocenił(a) film na 10
hi_pek

tez go zaliczam do tych najlepszych Bondów.

ocenił(a) film na 8
krzychu_k2

Rowniez sie zgadzam w 100% :)

ocenił(a) film na 8
krzychu_k2

Jak fajnie wiedzieć, że nie tylko ja mam takie samo zdanie... tym nowym Bondom zdecydowanie brakuje tego klimatu... Mam nadzieję ze skyfall wróci do korzeni...

ocenił(a) film na 8
krzychu_k2

Oczywiście że się zgadzam :D

PS. Bond w mundurze komandora porucznika - to jest coś :D

krzychu_k2

Tak jest !!! Jeden z najlepszych !!! Byłem na nim w kinie za małolata.

ocenił(a) film na 10
piotras84_fw

Ja też, potwierdzam!

ocenił(a) film na 10
krzychu_k2

Zgadza się!

krzychu_k2

Ja tam wole Connerego :) hehe. Ale musze przyznac, ze Jutro to fajny Bond. Pozdro Ziomek :D

ocenił(a) film na 8
krzychu_k2

No to po takiej recenzji nie pozostaje nic innego, jak tylko zacierać ręce przed jutrzejszą emisją w TV :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones