PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6938}

Kłamca, kłamca

Liar Liar
6,8 124 427
ocen
6,8 10 1 124427
6,0 17
ocen krytyków
Kłamca, kłamca
powrót do forum filmu Kłamca, kłamca

Kłamca kłamca

ocenił(a) film na 9

Co taka słaba ocena ? Film jest rewelacyjny !

ocenił(a) film na 7
dawidoff1

Film bardzo śmieszny, ale końcówka na lotnisku jest wręcz idiotyczna ;)

ocenił(a) film na 9
donCorpseone

Czemu?

ocenił(a) film na 7
dawidoff1

Jakoś mi nie przypadło do gustu do gonienie samolotu na schodach.

ocenił(a) film na 8
donCorpseone

Za to sceny mówienia prawdy w sądzie zaj...:)

ocenił(a) film na 7
dawidoff1

kiedyś myślałem że to jest głupi film, ale nie, myliłem się - w porównaniu do obecnych produkcji jest na prawdę dobry.

ocenił(a) film na 8
Boskigrom

Tak jest

ocenił(a) film na 8
dawidoff1

Dokładnie. I scena mówienia prawdy w sądzie wymiata!

ocenił(a) film na 9
B17_Bomber

No bo w życiu ludziom trudno mówić prawdę, film obnaża ludzkość.

dawidoff1

Zależy, na co się przymknie oko i jak się do tego podejdzie.
Po pierwsze. Max wygląda tu na 8-9 lat, nie na 5 lat. Nie da się uwierzyć, że ma 5. I choć można zrozumieć, że do tej roli wzięli bardziej dojrzałego chłopca, to przecież mogli i w tym filmie powiedzieć, że on ma 8 lat właśnie. Albo chociaż 7, jeśli chcieli to naciągnąć. Nie musieli stwierdzać, że to 5-letni chłopiec.
Po drugie. Co innego jest nie kłamać i być prawdomównym, a co innego jest nie móc powstrzymywać się od brutalnej szczerości i mówienia o wiele za dużo. Tutaj główny bohater ani razu nie powiedział czegoś w rodzaju "Wolę nie mówić" albo "Wolałbym przemilczeć powód" itd.
Gdyby Max życzył sobie, żeby jego tata zawsze mówił całą prawdę i był szczery do bólu, to wtedy byłoby inaczej.
Po trzecie. Miny Jima można lubić lub uważać je za głupie i irytujące. Ja zajmuję gdzieś pośrednie stanowisko.

Trojden

Dwa lata roznicy w wieku chlopca robi Tobie taka roznice? To kino familijne, a Carey w tamtych czasach na takowych minach wlasnie jechal.

ocenił(a) film na 3
dawidoff1

Jaka słaba? Dałeś 9.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones