PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6939}
6,2 1 620
ocen
6,2 10 1 1620
Kłamczucha
powrót do forum filmu Kłamczucha

wylacznie dla wielbicieli talentu M.Musierowicz, ciekawych jak wypadla ekranizacja ksiazki..a wypadla...

mironi

Zgadzam się. Podobał mi się film i rzeczywiście nieźle ta ekranizacja wyszła. Ale czy osobie, która nie czytała książki by się spodobało...ciężko orzec..

dominka79

hoho, ja mam wręcz przeciwne zdanie. Aniela dobrana koszmarnie, podobnie jak Tosia czy Mamert :(

nasty929

Naprawdę?? Mi Aniela też na początku nie pasowała, ale poźniej już sie przyzwyczaiłam i w sumie mi sie podobała. Za to Danusia wg mnie nietrafiona...

dominka79

No, na poczatku Aniela b. mnie raziła potem mniej, ale i tak się nie przekonałam... no poza tym jej słodkim niewinnym głosikiem.
Tak, Danusia to już porażka.
Ale Pawełek jest mistrzowski, choć tez odbiega od moich wyobrażeń.

nasty929

Tak Pawełek im sie udał:) Noi podobali mi sie Romcia i Tomcio :)

dominka79

tak, fajni... ale też bez ekscesów... choć scena dawania prezentów rodzicom jest bezcenna :)

ocenił(a) film na 7
nasty929

A dla mnie właśnie Danuśka najlepiej oddała książkowy pierwowzór.

ocenił(a) film na 2
dominka79

ROTFL... Dlaczego mnie nie dziwi, że osobie, która odpowiada na komentarze których nie rozumie, podobał się ten gniot?

Marac

Nie wiem, czy do mnie ten komentarz czy nie...Ale spusc z tonu Marac. Z gustami sie nie dyskutuje, jak ci sie nie podobalo to moze po prostu napisac to w normalny sposob, a nie tu wylewasz swoje zale/kompleksy i zlosc. Jak miales zly dzien to wlaczaj komputera i nie wchodz na internet.

ocenił(a) film na 2
dominka79

ROTFL^2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones