PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121718}

Kłamstwo

Cry_Wolf
6,7 11 378
ocen
6,7 10 1 11378
Kłamstwo
powrót do forum filmu Kłamstwo

no nie wiem..

ocenił(a) film na 5

wszyscy tutaj wypisują jaki ten film jest wspaniały a mnie jakoś nie oczarował.Jak na horror to w ogóle nie straszny dobry do puszczenia wieczorem w Tvn i tyle. To muszę przyznać że ma fajną fabułe i widać ze troszke siana na niego wydali przy tworzeniu . Polecam tym którzy lubią horrory praktycznie bez krwi i bez momentów grozy aha no i oczywiście fana Bon Jovi:)

ocenił(a) film na 3
sasunia

Dobry do puszczenia wieczorem w TVN!! Twórców by zabolało... ;) Generalnie zgadzam się ze wszystkim. Dla mnie to ten sam rodzaj filmu co Plotka, czy Bunkier (z tym, że Bunkier jeszcze dość mi się podobał, a Plotka i to dzieło niestety ani troche... ) Horror z tego żaden, thriller może i owszem, ale groza jak dla mnie kiepska, fabuła nużąca, a końcówka - ratuje poniekąd całość i sprawia, że zlitowałam się i oceniłam to na 3 punkty.

Nie wiem skąd taka wysoka ocena, ale wiadomo - gusta i guściki. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
sasunia

ja tez nie rozumiem czemu sie wszyscy tak nim ekscytuja! Strasznie naciagany, jota w jote sie spelnilo to co "ktos" sobie zaplanowal - nie da rady! Mnie to nie przekonalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones