PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760093}

Kłamstwo

Denial
6,7 9 234
oceny
6,7 10 1 9234
4,8 6
ocen krytyków
Kłamstwo
powrót do forum filmu Kłamstwo

Bardzo mi się podobała gra aktorska Weisz, Wilkinsona i Spalla (zagrał najlepiej). Dodatkowy atut to historia oparta na faktach. To czego mi brakowało to równomiernego rozłożenia scenariusza na obie strony barykady. O ile z zainteresowaniem możemy obserwować cały mechanizm zachowań i strategię działania u Lipstadt i spółki o tyle nie dowiemy się jakie emocje, jakie przemyślenia miał w tym czasie Irving, którego postać okrojono praktycznie do sali sądowej i okolic. Domyślam się że w tym przypadku chodziło albo o obawę przed pozwem ze strony Irvinga, który mógł uznać że twórcy robią mu czarny PR albo obawa przed promocją tego człowieka.

ocenił(a) film na 6
Gibon_Szybkoreki

Przypuszczam, że była to obawa przed promocją Irvinga. Interesujący film. Zawiłość brytyjskiego prawa bazującego na egzaltacji słowa. Flegmatyczni ale precyzyjni. Butna Amerykanka kulturalnie usadzona. Niezły, ale tylko niezły - 6/10 !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

Wśród historyków ma opinię skompromitowanego. Nikt nie traktuje go na serio. Ma jednak swoją rzeszę wyznawców. Mowa o neonazistach i innych szumowinach.

ocenił(a) film na 8
Gibon_Szybkoreki

nie było bo to jest na podstawie ksiązki głownej bohaterki wiec ona nie wiedziala jak to wyglada z jego strony tylko go widziala na sali

ja znowu bym wolal zeby pokazali wiecej co sie dzalo na sali jakie argumenty przedstawiaj ten koles bo opuscili duzo dni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones