PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31831}

K-PAX

7,6 329 097
ocen
7,6 10 1 329097
7,3 22
oceny krytyków
K PAX
powrót do forum filmu K-PAX

Jak wybitni naukowcy z planetarium instytucji rangą ocierającą sie o Pentagon itp. po dowiedzeniu sie rzeczy niesamowitych i wybitnych pozwalają ot tak zabrać fenomena na skale światową a nawet ponad światową (bo taką wiedze im okazał) spowrotem do psychiatryka !!! ???? to tak jak bym pokazał lekarstwo na raka lub super broń ale lekarz mówi że jestem rąbnięty i ok to bierz go pan ??? rząd by nie odpuścił faceta z taką wiedzą to jedyny błąd w tym filmie !!!!!!!! ocena 10 !! rewelacja tylko ten psztryczek z mojej strony

stona1977

nie mieloby nic do gadania

jak to sobie wyobrazasz?
ida do psychiatryka i mowia wypuscie go?
a psychiatrzy potulnie spelniaja zachcianki naukowcow z planetarium?
tak to nie dziala

ocenił(a) film na 9
prosiak_3

Sądzę z taką wiedzą jaką on miał, NASA wyciągnęłoby go ze szpitala w ciągu kilku godzin :) O TAKĄ wiedzę, kraje byłyby w stanie toczyć wojny, więc nie wydaje mi się żeby psychiatryk stanowił jakiś problem. W pełni się zgadzam ze stona1977 :)

ocenił(a) film na 8
leys92

W sumie nie zwróciłem na to uwagi w czasie filmu, też myślę że by go wyciągnęli bez problemów, nawet jak by był niebezpiecznym psychopatą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones