PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6662}

K2

7,0 11 278
ocen
7,0 10 1 11278
K2
powrót do forum filmu K2

Film świetny ;)
Chciałem tylko prosić administratorów, żeby poprawili może błąd w opisie. Nie pisze się "dołanczają"! Ludzie, trochę tej ortografii naprawdę nie zaszkodzi!
Nie lubię się czepiać, ale osoby czytają opis, to niech się nie uczą pisać błędnie. Po co jest robiona weryfikacja opisów przed dodaniem na filmwebie, jak takie błędy przepuszczają.

ocenił(a) film na 7
ageusz

ja nie wygwizdze a wrecz popieram! i jeszcze jedno fajnie by bylo poprawic, bo K2 nie jest w Himalajach a w Karakorum!!!
Film dobry dla tych, ktorych ta tematyka interesuje i tych co cokolwiek wiedza o wspinaczce i tego typu wyprawach. Nie obylo sie oczywiscie bez elementow typowych dla amerykanskiego filmu ale w ogolnym podsumowaniu, podobal mi sie! warto obejrzec dla samych chociaz widokow, no i muzyka w deche! 7/10

ageusz

Jasne, w wielu opisach naprawdę przydałaby się korekta ;) A film dobry!

ocenił(a) film na 8
Sylwia_sp

Ja też nie należę do grona ,którzy Cię wygwiżdżą .Uważam iż film jest świetny,dobrze nakręcony i nie traci na jakości mimo upływających lat.Świetna rola Michaela Biehn'a .8/10

ocenił(a) film na 8
ageusz

widzę ruch poparcia k2 fajnie:) 8/10 ulubiony film :)

ocenił(a) film na 9
ageusz

Ja na pewno nie wygwiżdżę. Bardzo fajny film, piękne góry, fajne zobrazowanie tego, czego obecnie jesteśmy świadkami

Viola__filmweb

Ty, lingwista , zacznij od siebie- pisze się (i też mówi, wis?) wygwiżdżą. Wygwizdają to najwyżej na trybunach Izolatora Boguchwała. Bioronc pot uwage fakt że wienkszość buenduf ci potkreźliło na czerwono, a tą wygwiżdżałkę pszełoczyłżeś , to racy nie powinneś sieł wymowiadać! Hfała bochatyrom cipo dobnym! Łoby takih wincy!!! To polska bedzie!

ocenił(a) film na 9
majak1030

Ale...o co chodzi? Majaczysz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones