PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 249
ocen
6,2 10 1 175249
4,5 17
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

Fajne podsumowanie całości, mam nadzieje, że bohaterowie wrócą w jakieś innej serii
komediowej. Przyzwyczaiłem się do tych bohaterów. Ten film ma w sobie coś surrealnego, Alan jest
po prostu boski, duże dziecko, które zawsze mówi co myśli, albo odgrywa w nieodpowiednich
momentach głupoty naszej kultury popularnej, a Phil - coś niesamowitego, wydaje mi się, że to
zasługa żałosnej gry aktorskiej, ale ma to swój urok, podobnie Stu, ale mimo wszystko ich przygody
są pokręcone jak w zwariowanych kreskówkach, zawsze się uśmieje, więc rozrywka na dużym
poziomie i innym poziomie świadomości:) W to mi graj!

mariouszek

Mi również się podobało, nie rozumie dlaczego innym się ie podobało.
Alan wymiata w każdej części, wszyscy są dobrzy każdy ma swój urok.
Szkoda że nie będzie 4 części końcówka 3 dobrze by zapowiedziała 4 część.

ocenił(a) film na 3
mariouszek

A ja mam nadzieję że bohaterów przejedzie jakiś TIR. Chyba tylko to uchroni nas przed kolejnymi częściami tępych i co gorsza nieśmiesznych filmów.

mariouszek

W pełni się z tym zgadzam, komiedia idealna dla facetów ale nie tylko. Chyba każdy mężczyzna chciałby przeżyć taką przygode ze swoimi znajomymi. Świetna gra aktorska wszystkich czterek głownych bohaterów. Film zasługuje na wielkie pochwały.

ocenił(a) film na 8
mariouszek

Film jest świetny, ja również czekam na kolejną część. Ale najbardziej "rozwaliła" mnie sama końcówka, czyli akcja PO weselu. Dostałam panicznego ataku śmiechu :D

ocenił(a) film na 8
grzalka2

Ta akcje też mnie rozwaliła :P Jeszcze się śmieje jak idiotka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones