PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519960}

Kac Vegas w Bangkoku

The Hangover Part II
6,9 317 301
ocen
6,9 10 1 317301
5,4 21
ocen krytyków
Kac Vegas w Bangkoku
powrót do forum filmu Kac Vegas w Bangkoku

Może jako film sensacyjny - to OK, jakaś fabuła jest, ale komedia to na pewno żadna nie jest!

ocenił(a) film na 3
rozwalam_system

Tyson w finale to był gwóźdz do trumny tego filmu. W ogóle cała happyendowa potańcówkowa końcówka tak bardzo schematyczna że prosiłem aby to żenujące przedstawienie już się zakończyło.

Scenariusz jako tako się klei ale co z tego skoro jest wyciągany za uszy aby jako tako wątki były ze sobą powiązane.

ocenił(a) film na 3
_MAX_

To mamy takie same wrażenia! Naprawdę fajnie przeczytać rozsądny wpis - większość tutaj bezrefleksyjnie pędzi za tłumem, bo jakiś wynajęty przez dystrybutorów "krytyko - dziennikarzyna" gdzieś napisze, że to "świetna komedia"...

ocenił(a) film na 5
_MAX_

Fałsz Tysona to nie był celowy zabieg? ;)

ocenił(a) film na 3
rozwalam_system

Jedynka nawet śmieszna więc przy wolnej sobocie pomyślałem pośmiejemy się no tak to się pośmiałem chyba nad swoim zmarnowanym wieczorze straszne pomyje.

ocenił(a) film na 3
Gokart

To dokładnie tak samo jak ja...:)

ocenił(a) film na 9
rozwalam_system

Po 1 śmieszny i bardzo dobry tak się znasz na filmach jak ja na balecie mongolskim

ocenił(a) film na 3
hercules38

A kim jesteś że uważasz, że to ty "się znasz" a ja nie? Jesteś tak "bardzo inteligentny", że nie znasz nawet tak podstawowej zasady, że GUSTA SĄ RÓŻNE, a to znaczy żeś cienias intelektualny, a w tej sytuacji wisi mi kompletnie co masz mi do powiedzenia

ocenił(a) film na 9
rozwalam_system

jestem tym kim jestem czyli kims kto ci moze spuscic wp---ierdol np :D poza tym jak zle oceniasz film super to widac ze gowno sie znasz maluchu idz lepiej poucz sie bicia konia :D

ocenił(a) film na 1
hercules38

Fan gościa, który większość kariery obijał gości o kilka klas słabszych od siebie, nie powinien gadać o spuszczaniu wpier-dolu, bo sądząc po twoim idolu, taki cienias jak ty mógłby spuścić wp---ierdol np jedynie jakiejś kobiecie. :D

ocenił(a) film na 9
NORDBERG

morda pajacu Khalidov wiekszosc wygranych ma z mocnymi lub dosc dobrymi rywalami nie znasz sie maloletni prawiku to zamknij sie bo cie nastukam i bd ryk

ocenił(a) film na 1
hercules38

Sądząc po avatarze, to całkiem dobrze. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones