PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487211}

Kac Vegas

The Hangover
7,3 727 870
ocen
7,3 10 1 727870
6,5 31
ocen krytyków
Kac Vegas
powrót do forum filmu Kac Vegas

Mnie się film podobał. Jako komedia. Uśmiałem się i nie żałuję czasu poświęconego na jego oglądanie. Przyznam się, ze kompletnie mnie nie obchodzi komu się on podobał, a komu nie, a do tego jeszcze dlaczego? Przecież to komedia, a komedie albo nas śmieszą albo nie. Szanuje tych którym się ten film podobał i szanuję tych którym on nie leżał. Dziwię się jednak tym, którzy próbują przekonać innych do tego, ze ta komedia jest dobra lub odwrotnie. Przecież to bezskuteczne i bezsensowne.

ocenił(a) film na 7
Longhos

Dokładnie tak ;) ja osobiście nie żałuje czasu spędzonego, ponieważ bardzo dobrze się bawiłem

ocenił(a) film na 9
Flooreek

dokładnie :) a wie może ktoś gdzie mogę znaleźć scenę Douga z teściem który mówi mu że auto jest jego a on się cieszy jak dziecko??? może być nawet cały film... bo ja szukam i nie ma...

ocenił(a) film na 9
Longhos

Początek pięknej trylogii komediowej watahy na kacu :)

ocenił(a) film na 7
Longhos

To co opisujesz to prawdziwa plaga na FW. ;)

Longhos

Ja tam nie wiem, ale jeden fakt z ciekawostek mną wstrząsnął: Ed Helms schudł do roli 3,6 kg! Ktoś w końcu powinien położyć kres tym zabójczym praktykom wobec aktorów.

ocenił(a) film na 6
Longhos

Film jest OK, wesoły, ale to nie komedia pokroju choćby naszych najlepszych

Longhos

Polecam oglądać na https://cdafilmy.online

eFilmy_online

a chcesz iść do więzienia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones