PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 012
ocen
3,6 10 1 77012
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Jesteście zwyczajnie głupimi nadzianymi dzieciakami bez talentu. Kolejna polska produkcja
którą można o kant dupy potłuc. Ja oglądałem do tej pory ponad 2000 filmów i mogę wam
dzieci powiedzieć jak robić dobre filmy. Tylko że wy gówniarze nie chcecie słuchać. Dziękuje
dobranoc.

issen

Ja też.

issen

Pogadaj z Czają i do niego pisz zażalenia.
http://www.youtube.com/watch?v=nMQfCnZ6Jhs&feature=related
Nie napisałeś niczego odkrywczego. Nie umieją robić filmów. Reżyser nie umie reżyserować, bo nawet klipu nie potrafił zrobić dobrze. Natomiast scenarzysta wypowiada się jak zupełny półgłówek. Tak więc nie wiem jak możesz żądać jakiegoś błyskotliwego scenariusza od takiego kogoś. No jak?

_mosquito_

Scenariusz poprawiało po nim 2 gości (Samojłowicz i Węgrzyn) i pojawił się producent, który wpakował w taki scenariusz pieniądze. I aktorzy, którzy znając scenariusz, stwierdzili, że ich widzowie to kretyni i dzięki tym kretynom zarobią niezłą kasę w krótkim czasie. Dlatego omijać jak zarazę wszystkich naznaczzonych tym filmem.

ocenił(a) film na 2
wuj_Jozef

Otóż to! Na takie dictum acerbum nie mam nic do dodania :D

wuj_Jozef

Jak to jest możliwe, że pomimo , iż pisało scenariusz tyle osób, to powstał taki potworek

Placek_Mch

własnie dlatego

ocenił(a) film na 2
issen

Kto? My? No ja rzeczywiście nie umiem :P

ocenił(a) film na 1
issen

Już po Szycu i dobrze, bo aż mnie mdli jak go widzę.

issen

dostali nauczkę i będzie lepiej

issen

mam nadzieję, że nie będą już finansowane pozycje na tak marnym poziomie

ocenił(a) film na 1
WK1911

To była jednak inicjatywa w całości finansowana z prywatnych środków, więc trzeba się zgodzić. Za własne pieniądze każdy ma prawo nawet się publicznie ośmieszyć.

ravQ

nie podchodzę do tego tak, że skoro to są pieniądze kogoś innego, to mogą być zmarnowane. Pomimo, że są kogoś innego, to mam nadzieję, że będą w lepszy sposób wydatkowane.

ocenił(a) film na 1
WK1911

Pozostaje tego życzyć, choć z drugiej strony - nie jestem pewien, czy film przyniósł stratę. Nie wygląda na drogi, a zyskał także pewien rozgłos, choćby z powodu swej nieakceptowalności. Nie wątpię także, że jak sporo polskich komedii na niewiele lepszym poziomie, pewną ilość widzów przyciągnął.
Co mogę powiedzieć? Prawa rynku.

issen

Pan Piotr jest innego zdania :)

Placek_Mch

Ten Piotrek nadal prowadzi autopromocję

konnwert

taki człowiek

Orlagura

napisał dzban z obsesją na punkcie scenarzysty co podszywa się pod moje konto - won trollu, nawet własnej nazwy profilu nie potrafisz wymyślić

Bslagura

Napisał Piotrek z obsesją na punkcie własnych ocen na filmowe i zawyżający nieuczciwie statystyki. Won trollu ze swoimi fejkontami przez ciebie nie można poważnie traktować oceny na filmwebie

issen

robienie filmu bez scenariusza to też jest umiejętność

uahahah

musiał być, aby np. napisać co mają mówić

Placek_Mch

jak zaleje komuś tyłek to w scenariuszu jest, że ma powiedzieć, ze zalało mu tyłek

ocenił(a) film na 1
issen

Nie umiją pisać scenariuszy

bgtyren

jak widać filmowi scenariusz nie jest potrzebny

honduras_w_kabanie

jeżeli możemu to nazwać filmem

protip07

nie zasługuje na taką nazwę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones