PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6668}
7,4 24 631
ocen
7,4 10 1 24631
8,0 9
ocen krytyków
Kalifornia
powrót do forum filmu Kalifornia

Kiedyś, tj. w latach 90.
Nie jest to dzieło wybitne, ale bardzo dobrze się ten film ogląda, a przecież o to w końcu chodzi.
Zauważcie, że w latach 90 nawet jeśli scenariusz czy gra aktorska była średnia, to film dało się oglądać.
A dzisiaj? Nieraz człowiek oglądając kolejną superprodukcję czuje się zażenowany

grzmot_w_nocniku

I tu masz racje. Świetny film, oglądałem go bez żadnej nudy co dzisiaj jest trudne. Nawet wylać się nie poszedłem.

ocenił(a) film na 7
benburney

ODCEDZIĆ KARTOFELKI!! :D

ocenił(a) film na 8
grzmot_w_nocniku

Kiedyś się robiło mniej filmów. Nie było takiego natłoku. Nie było filmów klasy B C itp. Dopiero w latach 90 i ery VHS zaczeto kręcić filmy hurtowo. Tak mi się wydaje przynajmniej :) Rzadko spotykam słaby film z lat 50 lub 60. Każdy coś miał w sobie i czuć było pasję twórców. A teraz wszystko na jedno kopyto $$$...

ocenił(a) film na 7
h3b4n

Zapewniam, że kino klasy B powstawało już przed latami dziewięćdziesiątymi.

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Dokladnie lata 80 to kino klasy B a nawet gorsze - Deadly Prey np. :)

ocenił(a) film na 7
grzmot_w_nocniku

Dokładnie. Jakoś wszystko się tu trzyma kupy i nie schodzi poniżej dobrego poziomu.

grzmot_w_nocniku

9 lat później wciąż aktualne a nawet jest dużo gorzej bo wszędzie poprawność i geje xD

grzmot_w_nocniku

scenariusz jest średni ale gra aktorska to jest tutaj na bardzo wysokim poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones