PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648849}

Kamerdyner

The Butler
7,5 99 538
ocen
7,5 10 1 99538
5,8 17
ocen krytyków
Kamerdyner
powrót do forum filmu Kamerdyner

to jakiś żart

ocenił(a) film na 9

żadnej nominacji do oscara ? serio ?

ocenił(a) film na 8
misio125

Film fajny można obejrzeć, ale... mnie np czegoś w nim brakowało, niby historia ciekawa nie wiem może inny reżyser, i gra aktorów nie do końca mnie przekonała.....film niby porusza ważne problemy społeczne ale jednocześnie nie wywołuje takich emocji jakie powinien. Tak dla porównania ze zniewolonym to przegrywa rozgrywke.

ladymartiful

"Kamerdyner" może nie wywołuje wielkich emocji, ale z kolei "Zniewolony" wywołuje emocje mało pozytywne. Wg. mnie zrobiony jest na jedną nutę, ponad 2 godziny ciemiężenia i smutku. "Kamerdyner" za to wydaje się filmem typowo zrobionym pod akademię Oscarową. Historia człowieka z historią ameryki w tle, plus problem rasowy, społeczny. Myślałem że wybierający będą zachwyceni, więc też dla mnie szokiem jest brak choćby nominacji.

ocenił(a) film na 8
nik20

Bo to 2 godzinny skrót traumy chłowieka, nie wydaje mi się żebys był szczęśliwy jako niewolnik . Film musiał być smutny bo temat był taki ;)

misio125

Jeszcze nie oglądałem i przypuszczam, że to dobry film i tym bardziej obejrzę z powodu braku nominacji. Bo to oznacza, że albo film nie jest nakręcony na tle rasistowskim albo już moda na poprawność polityczną i dawanie oskara wszystkiemu co czarne przemija.

ocenił(a) film na 6
misio125

a co byś mu dał nominację? ;)

ocenił(a) film na 6
rashell

za co*

ocenił(a) film na 9
rashell

choćby za drugi plan dla Oprah

ocenił(a) film na 6
misio125

chyba tylko za to w ewentualności ;) ja w roli opry nie widziałam niczego urzekającego, wg mnie grała oprę, były lepsze role w tym roku

misio125

Też się zgadzam. Najlepszy reżyser i za scenariusz nominacje powinne być. Ewenutalne nominacje: dla Oprah, najlepszy film i dla Lennego Kravitza

ocenił(a) film na 7
misio125

Jak nominacja to tylko dla Ophry, film mnie nie powalil...

ocenił(a) film na 8
misio125

Dzisiaj obejrzałam i uważam,że jest dużo lepszy od Zniewolonego.Ale brak nominacji mnie nie dziwi,dużo dobrych aktorów w maleńkich rolach ale nikt nie powala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones