PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682011}
6,7 97 898
ocen
6,7 10 1 97898
5,4 14
ocen krytyków
Kamienie na szaniec
powrót do forum filmu Kamienie na szaniec

film nie jest zły ale daję niską notę za brak napisów, pół filmu szwargoczą po niemiecku, to jest
niechlujstwo twórców filmu, Pan Robert Gliński myśli że wszyscy Polacy znają szwabski. Nie
obejrzałam do końca bo lubię wiedzieć co mówią.

ocenił(a) film na 7
felicytas

nie szwabski tylko niemiecki, trzeba sie bylo uczyc jezyka zamiast siedziec pprzy kompie trollu...

ocenił(a) film na 7
sobanek

Ja też uważam, że brak napisów to ogromny minus tego filmu. Połowę filmu trzeba było się domyślać o czym mówią, nie mniej jednak film sam w sobie nie jest najgorszy. A twój argument "trzeba sie bylo uczyc jezyka zamiast siedziec pprzy kompie" jest totalnie bez sensu.

ocenił(a) film na 6
sobanek

Naprawdę? Pierwszy raz dowiaduję się że szwabski język to niemiecki, coś nieprawdopodobnego.

felicytas

sobanek nie napisal ze szabwski to niemiecki tylko wrecz przeciwnie napisal ze jezyk niemiecki nazywa sie niemieckia a nie szwabski.

ocenił(a) film na 4
sobanek

"Pie*rzony lingwista się znalazł"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sobanek

Ryj to wiesz kto ma... Lingwista.

ocenił(a) film na 7
suchy72

Spadaj cwoku

użytkownik usunięty
felicytas

myślę, że reżyserowi chodziło o to, że bohaterzy sami tego nie rozumieli co do nich mówiono

ocenił(a) film na 8
felicytas

I za brak napisów wystawiłaś aż 1? Jestem pod wrażeniem...

ocenił(a) film na 6
felicytas

Czegoś nie rozumiem.Nie widziałaś filmu a wystawiasz mu ocenę?I to tak skrajną.

felicytas

gdy sie film DVDrip'uje http://pl.wikipedia.org/wiki/DVDRip wlasnie sie zdaza ze tlumaczenia nie zostaja skopiowane.

wiec prawdopodobnie ktos tu ogladal ten film nielegalnie ;)

arvhhhkk

Pfff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones