PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760376}
6,1 18 734
oceny
6,1 10 1 18734
6,4 30
ocen krytyków
Kamper
powrót do forum filmu Kamper

to się wyczuwa i raczej się nie pomyliłam, bo Pan reżyser nie ma zbyt wielu filmów na koncie. Aktorzy kręcą się wokół siebie, snują po ekranie, sami już nie wiedzą co ze sobą zrobić i z tym filmem i w ogóle po co. Jakby nikt ich nie prowadził. Godzina wymęczona, chciałam zgasić, ale już skoro zaczęłam to trzeba skończyć, do bólu. NUDY. Nie ma tu myśli, przekazu, sensu, refleksji, ani chlaśnięcia w oczy jakąś prawdą. Śmieszna sytuacja, wszystko naciągane, o.. Żurawski miał fajną fryzurę - to można zauważyć na plus. I chwila obecności Braciaka jak zawsze bezcenna, jednak nie ratuje filmu. Czy to w ogóle film ? czy jakieś coś kręcone "z ulicy", od tak sobie, jak smarki z nosa

ocenił(a) film na 3
marta7799

i po co tej pani "rysunkowej" sztywna peruka??

marta7799

ale i tak dużo lepszy niż większość reklamowanych gniotów typu 'Ciacho' itp z polskiego podwórka.

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Polskie podwórko bardzo lubię, może być debeściackie, ale 'Ciacho' to rzeczywiście gniot nad gniotami i znalazłoby się jeszcze coś w ten ceratowy deseń:)

marta7799

ostatnio coś tam u nas dobrego powstaje ale wiele wiele lat był ciężki zastój....

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Ja tęsknię za 'Rejsem' i tego typu ( 'Wniebowzięci', 'Jak to się robi' 1973, itp.) :))
'Hi Way' 2006 był doskonały ! Szkoda, że Borusiński i Basińscy dalej tego nie pociągnęli :((

ocenił(a) film na 3
marta7799

Znając inne filmy Nieradkiewicz spodziewałem się lepszego kina i przede wszystkim cięższego, bardziej poważnego tematu, a dostałem głupiutką breję o durnawych przygodach wielkomiejskich pustaków!

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones