PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 233
oceny
7,3 10 1 191233
7,2 32
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Oprawa audio-wizualna jak za te pieniądze jakie wydano przyzwoita, ale sam film kiepski. I znowu wychodzi na jaw internetowa prawda .. nie wierz internetowi. Komentarze są po to żeby ludzie opłacani przez dystrybutorów i pośredników pisali o danej rzeczy dobrze. Później dla takich jak ja okazuje się, że rzeczywistość jest całkowicie odmienna. W moim przypadku gdy oglądam filmy daleko po premierze, czyli na NC+ to nie problem, ale inni mogą czuć się oszukani, że coś co oceniane jest w wielu komentarzach na 9 zasługuje w rzeczywistości na okolice oceny 5. Morał taki: świat się nie zmienia, nadal należy liczyć przede wszystkim na siebie.

użytkownik usunięty
marianzestawow

Lol ;p ty tak na serio to porównujesz do Hobbita, to dwa różne gatunki... ale może też bym tak mówił gdybym Prometeuszowi dał 8

ocenił(a) film na 8
marianzestawow

Uh, to nie sprawiedliwe, pisałam dobrze o tym filmie, a czeku nie ma do dziś!
Film, nie oszukujmy się, arcydziełem kinematografii nie jest, ale jak na swój gatunek jest naprawdę dobry- porównaj go do Zielonej Latarni czy choćby Genezy, a zobaczysz naprawdę mocny skok jakościowy. Jeśli nie lubisz filmów o gościach latających w spandeksie, to takowych nie oglądaj, bo zawsze nie będzie ci coś pasować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones